w

Iran chce zwiększyć import pszenicy z Rosji

Strona irańska dąży do zwiększenia wielkości importu pszenicy z Rosji do 10 mln ton rocznie – powiedział wiceminister spraw zagranicznych Iranu ds. dyplomacji gospodarczej Mehdi Safari.

„Teraz, jeśli przyjrzymy się dokładnie statystykom, widzimy bardzo wysoki wskaźnik importu zboża z Rosji i ten trend się utrzymuje” – powiedział Safari.

Zauważył, że prezydenci Iranu i Rosji uzgodnili wcześniej, że ilość zboża, którą Iran będzie importował z Rosji „będzie bardzo duża”. „I myślę, że Iran będzie mógł importować z Rosji do 10 mln ton pszenicy” – dodał irański wiceminister spraw zagranicznych.

Safari zaznaczył również, że w zamian za import zboża Teheran będzie nadal dostarczał do Rosji pistacje, warzywa owoce i inne produkty spożywcze.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Gazprom ostrzegł włoskie Eni przed odcięciem dostaw

Producent wind Otis zgodził się na sprzedaż w Rosji