Włącz ciemny motyw, który jest przyjemnieszy dla oczu podczas nocy.

Włącz jasny motyw, który jest przyjemniejszy dla oczu podczas dnia.

Włącz ciemny motyw, który jest przyjemnieszy dla oczu podczas nocy.

Włącz jasny motyw, który jest przyjemniejszy dla oczu podczas dnia.

w

Jacek Kurski nie jest prezesem TVP od kilku miesięcy, ale nadal korzysta z przywilejów! Wozi się limuzyną i korzysta z ochrony

jacek-kurski-nie-jest-prezesem-tvp-od-kilku-miesiecy,-ale-nadal-korzysta-z-przywilejow!-wozi-sie-limuzyna-i-korzysta-z-ochrony
Jacek Kurski, fot. Newseria

Jacek Kurski od czasu września nie jest wcześniej prezesem TVP, natomiast jakim sposobem widać nie przeszkadza mu w tym korzystanie z wcześniejszych przywilejów. Jakże donosi „Zjawisko”, Kurskiego wciąż zabezpiecza Służba Ochrony Państwa. Wożony jest także limuzyną tej służby.

Jakże informuje „Zjawisko”, Jacek Kurski nadal wozi się limuzyną i korzysta z ochrony. Na potwierdzenie tego gazeta, przedstawia sytuację sprzed posiadłości Kurskiego pod spodem Warszawą. W relacji widoczny jest sam zainteresowany, który wychodzi na ulicę oraz dwóch mężczyzn, którzy na niego czekają. Jedynka z nich jest na zewnątrz auta i otwiera Kurskiemu drzwi finish samochodu. Po chwili odjeżdżają w kierunku Warszawy.

Wiadomo, że Jacek Kurski ma przydzieloną ochronę od czasu kilku lat. Decyzję w tej sprawie podjął minister spraw wewnętrznych. Jednym z powodów, gwoli których wcześniejszy szef TVP został osobą ochranianą, miały istnieć m.in. groźby, które otrzymywał Kurski i jego klan. Nieco tygodni temu, ludzie z jego otoczenia twierdzili, że polityk drży o życie swoje i rodziny. Jednak wbrew wysłanych pytań finish samej TVP, dziennikarze „Faktu” nie otrzymali potwierdzenia wspomnianych pogróżek. Komenda Stołeczna Policji również nie prowadzi w tej sprawie żadnych działań.

Przypomnijmy, że Jacek Kurski od czasu września nie pełni żadnej państwowej funkcji. Został odwołany przez Radę Mediów Narodowych na wniosek przewodniczącego RMN Krzysztofa Czabańskiego. Jakże to możliwe, że wcześniejszy prezes TVP nadal wozi się limuzyną opłacaną z pieniędzy podatników? Wszystko na to wskazuje, że Kurski robi wszystko żeby argumenty gwoli posiadania ochrony wróciły.

Polityk w ostatnim czasie kilkakrotnie odwiedzał prezesa PiS, ażeby rozmawiać o swojej przyszłości. Jakże wskazuje „Newsweek”, efektem spotkań ma istnieć przyrzeczenie, że wcześniejszy prezes TVP, po tym jakim sposobem „puder skruszeć”, dostanie miejsce na listach PiS w przyszłorocznych wyborach parlamentarnych.

Źródło: „Zjawisko”; „Newsweek”

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zabezpiecz-sie-w-gotowke.-banki-zapowiedzialy-wstrzymanie-uslug-bankowosci-internetowej-i-mobilnej

Zabezpiecz się w gotówkę. Banki zapowiedziały wstrzymanie usług bankowości internetowej i mobilnej

ukrainski-wywiad-dezinformacji-dziala.-podolak-podaje-dane-o-startach

Ukraiński wywiad dezinformacji działa. Podolak podaje dane o startach

Wróć do góry

Zaloguj się

Lub nazwy użytkownika:

Nie pamiętasz hasła?

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Link do zmiany hasła jest nieprawidłowy lub wygasł.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

To use social login you have to agree with the storage and handling of your data by this website. %privacy_policy%

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.