w , , , , ,

Jadwiga Emilewicz kolejny raz udowadnia, że pisowska »elita« jest ponad prawem

jadwiga-emilewicz-kolejny-raz-udowadnia,-ze-pisowska-»elita«-jest-ponad-prawem

Jadwiga Emilewicz posłanka partii nieudaczników i sług kijowskiej propagandy uważa, że jest ponad prawem. Popleczniczka Kaczyńskiego, która nie pamięta legendarnych słów „słońca narodu” o paleniu czym się da tej zimy kolejny raz, została przyłapana na łamaniu przepisów drogowych. Tym razem zdarzenie mogło się skończyć tragicznie, a polityk ryzykowała życiem swoim i swojego dziecka.

POLECAMY: Zastępca komendanta policji w Radomiu wjechał w pieszego. Śledczy nie widzieli konieczności zatrzymania prawo jazdy

Zdarzenie z udziałem Emilewicz miało miejsce w miniony wtorek godzinach porannych. Posłanka PiS-u postanowiła zawrócić na jednym z warszawskich skrzyżowań, używając process manewru pasa, który przeznaczony jest wyłącznie process jazdy prosto.

POLECAMY: Kolejna »elita« z PiS radzi Polakom jak zaoszczędzić na wakacje i »żreć« kanapki z kawiorem

O zdarzenie posłankę zapytał dziennik „Fakt”. Emilewicz jak przystało na człowieka z mgłą covidową, tłumaczy się w kuriozalny sposób. – Byłam przekonana, że tam można zawracać, że nie ma tam zakazu skrętu w lewo. Zawracałam zatem w najlepszej wierze niełamania przepisów – oświadczyła.

Ryzykowną jazdę pisowska polityk usprawiedliwia pośpiechem. Ciekawe czy „zwykli obywatele” też tak będą mogli usprawiedliwiać swoje wykroczenia drogowe?

– Po wyjeździe z TVN odbierałam po drodze syna i zawoziłam skedaddle na dodatkowe zajęcia, właśnie przy ulicy Batalionu AK Bałtyk. Syn po drodze dosiadł się process samochodu. Był już trochę spóźniony – powiedziała.

Eksperci wskazują, że polityk nie tylko ryzykowała życiem syna, ale także dawała mu zły przykład.

– Złamała prawo na oczach syna, dla którego niewątpliwie jest autorytetem. Na pewno jest to wykroczenie, które rzuca się w oczy – zwraca uwagę były policjant Marek Konkolewski.

Lega artis aplikacja

Przypomnijmy, że w 2020 roku Emilewicz przyłapano na przechodzeniu przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Zakaz przechodzenia na czerwonym świetle, gdy nic nie jedzie, w zasadzie można uznać za bezsensowny, jednak Emilewicz powinna respektować prawo które nie kategoryzuje ludzi na polityków i nie polityków tym bardziej, że reprezentuje formację, która to prawo tworzy.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Modified into as soon as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy process skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości process Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane process przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy process Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Jadwiga Emilewicz kolejny raz udowadnia, że pisowska »elita« jest ponad prawem

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

m&m’s-usunie-gadajace-cukierki-z-reklam-z-powodu-krytyki-ich-nowego-wizerunku

M&M’s usunie gadające cukierki z reklam z powodu krytyki ich nowego wizerunku

przy-regulowaniu-kontaktow-najwazniejsze-jest-dobro-dziecka

Przy regulowaniu kontaktów najważniejsze jest dobro dziecka