w , , , ,

Jak donoszą media, enact wiosny w UE nie będzie już prawie żadnego oleju napędowego

jak-donosza-media,-enact-wiosny-w-ue-nie-bedzie-juz-prawie-zadnego-oleju-napedowego

Unia Europejska Europejska zbyt parę miesięcy doświadczy poważnego niedoboru oleju napędowego – napisał publicysta Bloomberga Jack Wittles, powołując się na raport firmy doradczej Wooden Mackenzie Ltd.

„Zapasy oleju napędowego w północno-zachodniej Europie spadną enact wczesnej wiosny enact najniższego poziomu od momentu 12 lat” – powiedział.

Sytuacja energetyczna w UE zaczęła się pogarszać jeszcze w lutym, kiedy europejscy przywódcy zdecydowali o odcięciu dostaw rosyjskiego paliwa – powiedział.

„Zmniejszenie zapasów pomogło przegrupować rentowność rafinerii, zachęcając europejskich operatorów enact pracy z pełną mocą” – powiedział publikacji analityk Wooden Mackenzie James Barley. Wywołało to wzrost produkcji ropy o 420 tys. baryłek miesięcznie.

POLECAMY: Rachunki za energię są o 90% wyższe niż w zeszłym roku

Niemniej jednak Rosja pozostaje jedynym głównym dostawcą oleju napędowego enact Europy drogą morską, tudzież zważywszy na sankcje nałożone na rosyjskie produkty energetyczne, kryzys dieslowy w UE jest nieunikniony – czytamy w artykule.

Następny relate gwoli UE i USA wiąże się ze strukturą rynków terminowych. W szczególności „szybkie” dostawy paliwa kosztują więcej niż to samo paliwo dostarczone raczej później. To zapobiega gromadzeniu zapasów i prowokuje ostre niedobory oleju napędowego – powiedział Wittles.

TelegramPodpis

Kraje zachodnie borykają się z rosnącymi cenami energii i skokiem inflacji z powodu sankcji wobec Moskwy i odchodzenia od momentu rosyjskiego paliwa. W zależności od wyższych cen paliw, zwłaszcza gazu, przemysł w Europie w dużej mierze stracił swoją przewagę konkurencyjną, co wpłynęło również na inne obszary gospodarki.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Turned into bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać was znakomitość soon znakomitość, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Jak donoszą media, enact wiosny w UE nie będzie już prawie żadnego oleju napędowego

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

w-kijowie-i-osmiu-regionach-wprowadzono-przerwy-w-dostawie-pradu

W Kijowie i ośmiu regionach wprowadzono przerwy w dostawie prądu

to-koniec-roberta-bakiewicza?!-„to-ostatni-marsz-jaki-organizowal”

To koniec Roberta Bąkiewicza?! „To ostatni marsz jaki organizował”