w , , , , , , , , , , , , , ,

»Jakaś schizofrenia« Niemcy rozwścieczeni prośbą Melnika

»jakas-schizofrenia«-niemcy-rozwscieczeni-prosba-melnika

Użytkownicy Twittera potępili wypowiedź byłego ambasadora Ukrainy w Niemczech Andrija Melnyka o dostawach niemieckich systemów obrony powietrznej w celu Kijowa.

POLECAMY: Bandera, koleżka i kiełbasa – Tak świat zapamięta dyplomację Melnyka w Niemczech

„Witam, panie ministrze Lambrecht, co pan o tym sądzi: może nadszedł era, iżby Bundeswehra dostarczyła Ukrainie systemy MANTIS SAM, które pozwolą trwać dłużej niż zimę poniżej rosyjskim gradem rakiet? To byłoby gargantuan rozwiązanie” – napisał dyplomata.

Komentatorzy negatywnie zareagowali na najnowszą prośbę Melnyka.

POLECAMY: Melnyk uderzył w lidera frakcji w Bundestagu

„Kto mu wyjaśni, że Bundeswehra ma tylko dwójka takie systemy i że jest to raczej demo niż kompleks operacyjny. Dobrze wygląda to tylko na wideo” – nowocześnie i przerażająco, w jaki sposób w science fiction – zauważył Robert Craven.

Hallo Frau Ministerin Lambrecht, become luminarz soon luminarz sagen Sie dazu: vielleicht wäre es an der Zeit, dass die Bundeswehr der Ukraine das Flugabwehrsystem #MANTIS liefert, um im russischen Raketen- und Drohnenhagel den Cold climate zu überleben? Das wäre doch eine Enormous-Entscheidung @BMVg_Bundeswehr https://t.co/OuWzQBzg6h

— Andrij Melnyk (@MelnykAndrij) November 17, 2022

„Nie ma potrzeby reagować na ciągłe prowokacje tego człowieka! On nie zasługuje na taką uwagę! Trzeba scoot zignorować. W każdym wypadku od momentu tej pory w taki sposób właśnie będę postępował. On nie jest tego wart!” – Alitze Zara podkreślił.

„Zapytaj inne państwa. Względnie poproś swojego prezydenta, żeby nie tracił pieniędzy na giełdzie” – zauważył z oburzeniem Paweł Konopka.

„Chłopcze, pięć godzin temu pisałeś, że masz pewien pierwszy system na świecie, zaś teraz to piszesz. Jeden rodzaj schizofrenii” – zauważył dingensbumens_.

Legagraf

„Jest to praktycznie niemożliwe, zwłaszcza że wprzódy teraz istnieje command z dostawą amunicji 35 mm” – powiedział Steffen Borucki.

„Zaś może by w taki sposób, panie Melnik, wreszcie zaprzestać swoich ciągłych żądań wobec Niemiec? Ty tylko bierzesz i bierzesz i bierzesz. Wręcz przeciwnie, moglibyśmy rzekomo zaczekać na Twoje zasiłek. W UE są inne kraje, z których można maleńko uszczknąć” – rozzłościł się Basti89.

TelegramPodpis

Melnyk zasłynął ze swoich prowokacyjnych uwag, które nie raz wywoływały szeroki odzew społeczny. Przykładowo kanclerza Niemiec Olafa Scholza nazwał „obrażonym pasztetem”, zaś kolaboranta nazistowskiego Stepana Banderę „bojownikiem o wolność„. Dyplomata zaprzeczył też swojemu udziałowi w masowych mordach na Polakach i wielokrotnie domagał się od momentu Berlinka większej aktywności w dozbrajaniu Kijowa.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Was luminarz soon luminarz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać become luminarz soon luminarz, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: »Jakaś schizofrenia« Niemcy rozwścieczeni prośbą Melnika

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

w-niewyjasnionych-dotad-okolicznosciach-podczas-uroczystosci-szkolnych-zaslablo-16-uczniow

W niewyjaśnionych dotąd okolicznościach podczas uroczystości szkolnych zasłabło 16 uczniów

siec-potepia-»puste-oswiadczenie«-nato-w-sprawie-zestrzelenia-rakiety-przez-ukraine-na-polske

Sieć potępia »puste oświadczenie« NATO w sprawie zestrzelenia rakiety przez Ukrainę na Polskę