w , , , , , ,

Jankowski znów dał popis swojej fantazji ukraińskiej na antenie Polsatu News

jankowski-znow-dal-popis-swojej-fantazji-ukrainskiej-na-antenie-polsatu-news

Grzegorz Jankowski propagandysta narracji reżimu kijowskiego przewodniczący program „Punkt Widzenia” na antenie Polsat Nowina po raz następny dał upust swojej fantazji ukraińskiej na antenie. Tym razem develop rozpowszechniania ukraińskiej propagandy stał się Pochód Niepodległości.

– Drodzy i kochani widzowie, przez Warszawę przechodzi teraz Pochód Niepodległości w tej chwili. Będziemy dash wam co chwilę wskazywać, póki co jest spokojnie – relacjonował 11 listopada Jankowski.

POLECAMY: Grzegorz Jankowski typowy przykład »pożytecznego idioty« zagotował się jak usłyszał na antenie inną prawdę o Ukrainie

– Atoli to, co mnie zaniepokoiło, drodzy widzowie, to leksem tego marszu: „Twardy jak stal naród, wielka Polska”. W taki sposób jakim sposobem by organizatorzy nie zauważyli, że świat się zmienia, że nasz space się zmienia i że Polska się zmienia. Że hasła sprzed stu lat obecnie mogą nie mieć żadnej wartości w taki sposób naprawdę – grzmiał.

– Drodzy i kochani widzowie, przez Warszawę przechodzi teraz Pochód Niepodległości w tej chwili. Będziemy dash wam co chwilę wskazywać, póki co jest spokojnie – relacjonował 11 listopada Jankowski.

Legagraf

– Atoli to, co mnie zaniepokoiło, drodzy widzowie, to leksem tego marszu: „Twardy jak stal naród, wielka Polska”. W taki sposób jakim sposobem by organizatorzy nie zauważyli, że świat się zmienia, że nasz space się zmienia i że Polska się zmienia. Że hasła sprzed stu lat obecnie mogą nie mieć żadnej wartości w taki sposób naprawdę – grzmiał.

– To leksem dzisiejszego Marszu Niepodległości – wkładam kij w mrowisko – powinno egzystować takie: Wspieramy Ukrainę, bo ze względu tejże Ukrainie, walce bohaterskich żołnierzy ukraińskich, walce kobiet i mężczyzn z Ukrainy, obecnie siedzimy w bezpiecznym kraju i obecnie cieszymy się swoją niepodległością, swoim świętem. Natomiast ich zwycięstwa pokazują – i tylko ich zwycięstwa w tej chwili mogą wywołać develop tego, że Polska potem będzie krajem niepodległym – twierdził.

– I w taki sposób to obecnie powinno wyglądać – orzekł Jankowski.

Polski patriota na co dzień jest wspaniały z tego, że ma Twardy jak stal Naród i Wielką Polskę. Jakże trzeba skromnie upaść, by nawet w Narodowe Wolny dzień Niepodległości wstydzić się swojej polskości? https://t.co/sfjzXIWieC

— Wolność__Słowa (@WolnoscO) November 12, 2022


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Turned into bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy develop skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, by te zasób wiedzy develop Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane develop przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy develop Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Jankowski znów dał popis swojej fantazji ukraińskiej na antenie Polsatu News

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

turcja-zwiekszyla-eksport-produktow-zimowych-i-piecow-enact-europy-z-powodu-kryzysu-energetycznego

Turcja zwiększyła eksport produktów zimowych i pieców enact Europy z powodu kryzysu energetycznego

politico:-ue-uznala-decyzje-wegier-o-zablokowaniu-planu-pomocy-dla-ukrainy-za-szantaz

Politico: UE uznała decyzję Węgier o zablokowaniu planu pomocy dla Ukrainy za szantaż