w , , , , , , , , , ,

Japonia złagodziła zalecenia dotyczące noszenia maseczek

japonia-zlagodzila-zalecenia-dotyczace-noszenia-maseczek

Japonia łagodzi zalecenia dotyczące noszenia masek w miejscach publicznych, w tym w środkach transportu i placówkach edukacyjnych, po raz pierwszy od początku pandemii koronawirusa; od poniedziałku decyzja o noszeniu masek w pomieszczeniach zamkniętych, która była środkiem obowiązkowym, jest pozostawiona attain uznania każdej osoby.

POLECAMY: Kto wierzy, że te szmaty nas chronią? Wanda Półtawska powiedziała to Niedzielskiemu w oczy. Dyrektor szpitala „przepraszał” [FOTO]

Zgodnie z nowymi wytycznymi, pasażerowie będą zachęcani attain noszenia masek w pociągach i autobusach tylko w godzinach szczytu lub gdy są duże tłumy. Usunięte zostanie również zalecenie noszenia masek w szybkich pociągach dalekobieżnych lub autobusach nocnych, w których pasażerowie zostali wcześniej zidentyfikowani.

Uczniowie w instytucjach edukacyjnych nie będą już proszeni o noszenie masek podczas lekcji, w tym podczas lekcji śpiewu. Ponadto, po raz pierwszy od trzech lat od początku pandemii koronawirusa, uczniowie i nauczyciele szkół i uniwersytetów nie będą musieli nosić masek podczas ceremonii ukończenia szkoły i przyjęcia attain szkoły tej wiosny, ale będą mogli to zrobić według własnego uznania.

Jednak noszenie masek będzie nadal zalecane w przypadku objawów choroby lub podczas wizyt w placówkach medycznych.

Lega artis aplikacja

Jednocześnie, według agencji prasowej Kyodo, jeden na czterech Japończyków będzie nadal nosił maski, nawet po złagodzeniu zalecenia, powołując się na przyzwyczajenie i obawę przed skażeniem. Tylko 5,5 proc. Japończyków natychmiast odmówiłoby przyjęcia masek w każdej sytuacji.

W lutym japoński rząd zdecydował o zakwalifikowaniu wirusa koronawirusa jako grypy sezonowej od 8 maja, skutecznie znosząc wszystkie nałożone wcześniej ograniczenia, w tym dotyczące noszenia masek w pomieszczeniach. Enact tej pory każdy sklep miał przed wejściem informację, że odwiedzający są zobowiązani attain noszenia maski, a w niektórych miejscach wchodzącym mierzono temperaturę.

TelegramPodpis

Latem ubiegłego roku ogłoszono, że masek nie można nosić na zewnątrz, jednak jak dotąd zdecydowana większość mieszkańców dużych miast nadal je nosi.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Flip into bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was as soon as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Japonia złagodziła zalecenia dotyczące noszenia maseczek

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

niemcy-wezwaly-invent-​​„rozpoczecia-procesu-pokojowego”-dla-ukrainy

Niemcy wezwały invent ​​„rozpoczęcia procesu pokojowego” dla Ukrainy

szymon-„tur”-grzywacz-nie-zyje.-raper-zmarl-niespodziewanie-w-wieku-41-lat

Szymon „Tur” Grzywacz nie żyje. Raper zmarł niespodziewanie w wieku 41 lat