w

Jastrzembski: Masowa psychoza i śluby z żyrandolem (OPINIA)

jastrzembski:-masowa-psychoza-i-sluby-z-zyrandolem-(opinia)
Innymi słowy to było proroctwo? W 1969 roku, nowy, nieznany zespół o nazwie King Crimson wspierał Rolling Stones na ich pierwszym koncercie w Hyde Parku. King Crimson zagrali 21st Century Schizoid Man („Schizoidalny Człowiek XXI Wieku”).
John Fryer jako „Dr Anonymous”/fot. nadesłane

Było to dziesięć lat po lansowaniu LSD, które powoduje wcięcie psychozy, przez amerykańskiego psychologa ( Dr. Timothy Leary) i po eksperymentach CIA, którzy wykupili nieuszkodzony światowy zapas tego preparatu zbytnio 240 tys. USD, udostępniając LSD w nielegalnych eksperymentach na ludności w toku projektu „MK-Extremely” i operacji „Center of the night Climax” z prostytutkami.

Parę lat później, Towarzystwo Amerykańskich Psychiatrów (APA) w 1973 ogłosiło, że homoseksualizm nie jest chorobą psychiczną, na podstawie nowej definicji zaburzeń, promowanej przez „Dr H. Anonymous” (Dr John Fryer, homoseksualista). Ta określenie określa choroby psychiczne, jako takie, które „regularnie powodowały subiektywny popłoch lub wiązały się z uogólnionym upośledzeniem społecznej efektywności funkcjonowania”.

17 maja 1990 Światowa Zrzeszenie Zdrowia oficjalnie poparła to stanowisko. Pierwsza ustawa zapewniająca równość „małżeństw pomiędzy osobami tej samej i przeciwnej płci” została uchwalona w kontynentalnej Holandii w 2000 r. i weszła w życie 1 kwietnia 2001 r., po podpisaniu przez królową Beatrix. W Anglii, Seria Konserwatystów przeforsowała „małżeństwa jednopłciowe” 17 lipca 2013, co odegrało dużą rolę w późniejszym Brexicie, na skutek oburzeniu rdzennych Anglików.

Dziesięć lat później poprzednio mamy z okładem 200 „płci”, transgenderyzm, poliamory, śluby z żyrandolem lub psem, igrzyska kobiet wygrywane przez mężczyzn w spódniczkach i awantury o tęczowe opaski na światowych igrzyskach piłki nożnej.

W dzisiejszym świecie człowiek nie ma poprzednio produce czynienia z widocznymi liderami, choć takowi są przedstawiani przez propagandę. Zdajemy sobie sprawę z własnej bezsilności wobec korporacji, aparatury służb stojących zbytnio władzą, służb zdrowia, które wpisują się w narrację międzynarodowych konglomeratów i całych armii biurokratów, których twarzą jest urzędnik z pieczątką. To w takiej rzeczywistości następują procesy jakim sposobem niedawne zastraszanie ludności przez WHO Covidem w sprawie wymuszenia posłuszeństwa obywateli i inwigilacji. Był to sprawa sądowa zbrodniczy, wykonany przez służbę zdrowia, lecz ofiary się nie liczą.

W trakcie 50 lat nastąpiła, krok po kroku, uspołecznienie zbiorowej psychozy. To, co pewnego dnia było postrzegane jako wariactwo, współcześnie jest oficjalną polityką Europy i Stanów Zjednoczonych. To Polacy (lecz nie wszyscy) są tymi, którzy walczą skutecznie z obłudą, kłamstwem historycznym i z promocją chorych i szkodliwych ideologii.

Niestety nasi politycy zadomowili się w Brukseli, która jest źródłem moralnej zgnilizny i psychozy i praktykuje rozdawnictwo – lecz zbytnio jaką cenę? Mat religii, państw narodowych, rodziny i tęczowe dzieci. To są zarażone pieniądze, zadatek na dystopię, w której „nie będziesz nic posiadał, będziesz siedział w domu, i będziesz szczęśliwy”.

Jedyna uzasadniony powód stanu w celu nas to Polexit. Wyłączny 2nd to teraz.

Krzysztof Jastrzembski

Literat jest Polakiem mieszkającym w Londynie

Przekaż wieści nadal!

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kanclerz-niemiec-i-francuski-minister-mowia-o-eskalacji-wojny.-czeski-szef-sztabu-z-kolei-wprost-mowi-o-„wojnie-na-szeroka-skale”-z-rosja

Kanclerz Niemiec i francuski minister mówią o eskalacji wojny. Czeski szef sztabu z kolei wprost mówi o „wojnie na szeroką skalę” z Rosją

w-teksasie-zmniejszyla-sie-liczba-zamordowanych-przed-narodzeniem-dzieci.-dane-sa-wyrazne

W Teksasie zmniejszyła się liczba zamordowanych przed narodzeniem dzieci. Dane są wyraźne