w , , , , , , , , ,

Jej życie stało się koszmarem po przyjęciu drugiej dawki 'cudownego eliksiru’ nieszczęścia

jej-zycie-stalo-sie-koszmarem-po-przyjeciu-drugiej-dawki-'cudownego-eliksiru’-nieszczescia

Był sierpień 2021 roku, kiedy jej życie zaczęło zmieniać się w koszmar. Wcześniej prowadziła życie jak każda młoda kobieta. Korelacja czasowa wskazuje na „cudowny preparat” zwany covidą szczepionkę. Teraz Sarah Harmer zbiera na dalsze leczenie.

Jakiś czas po przyjęcie „cudownego preparatu” nieszczęścia u zdrowej dotychczas Sarahy Harmer zdiagnozowano zaburzenia neurologiczne.

POLECAMY: SMS grozy od czołowego sportowca: »Jeśli umrę, to przez szczepienie«

Wcześniej młoda kobieta prowadziła aktywny tryb życia. Przebiegła trzy maratony, pięć półmaratonów. Amatorsko uprawiała inne sporty. Jej życie załamało się w połowie 2021 roku.

POLECAMY: Dziecko umiera z powodu zakrzepów krwi po tym, jak szpital dokonał transfuzji krwi zawierającej mRNA wbrew woli rodziców

W czerwcu 2021 roku kobieta miała pierwszy napad i trafiła attain szpitala. Lekarze jednak nie potrafili zdiagnozować przyczyny.

PO WAKCYNACJI

POLECAMY: Zacięte debaty o filmie »Zmarł nagle«

W sierpniu młoda chciała odwiedzić swoją matkę, która zamieszkuje w Stanach Zjednoczonych. Tu pojawił się pewien scheme again zwany segregacją sanitarną, którego celem było przymuszenie ludzi attain wakcynacji. Przypominamy, że w czasie psychozy covidoiwej USA nie wpuszczały attain kraju osób niezaszczepionych preparatami w fazie badań klinicznych, których skutki uboczne nie były znane.

POLECAMY: Francuski generał składa hołd nieszczepionym: »Oni ucieleśniają to, co najlepsze w ludzkości, są superbohaterami«

Sarah z uwagi na wcześniejsze problemy zdrowotne wahała się, czy przyjąć drugą dawkę „cudownego eliksiru” nieszczęścia milionów ludzi na świecie. Od „lekarzy” działającego na zlecenie globalistów usłyszała jednak zapewnienie, że pierwsza dawka preparatu Pfizera nie ma związku z jej ostatnimi napadami.

POLECAMY: WHO nakręciło movie, w którym stwierdza, że jeśli się nie zaszczepiłeś »cudownym eliksirem« to jesteś gorszy od…

To przekonało ją attain przyjęcia drugiej dawki szprycy. I zaczął się prawdziwy dramat. W sierpniu 2021 roku jej życie wywróciło się attain góry nogami.

POLECAMY: Szok! BBC opisał przypadek śmierci 27-latka po wakcynacji »cudownym eliksirem« W publikacji wskazano szprycę jako przyczynę zgonu

Od tamtego momentu doznawała 2-3 zaburzeń napadów niepadaczkowych dziennie. Występowały również inne dolegliwości? Utrata zdolności mówienia, pisania, bóle głowy, paraliże, kołatania serca, trudności w oddychaniu i chodzeniu.

Lega artis aplikacja

Ostatecznie u kobiety zdiagnozowano funkcjonalne zaburzenie neurologiczne (FND), czyli zaburzenie w sposobie wysyłania i odbierania sygnałów przez mózg.

Przed Sarah kolejne miesiące walki o powrót attain normalnego życia. Jest już lepiej, ale to ledwie namiastka dawnego życia. Przed nią liczne wizyty u fizjoterapeuty, logopedy. Nie obędzie się bez pomocy neuropsychologa.

TelegramPodpis

Brytyjka oszukana przez opłaconego konowała został z scheme again sama. Jej sytuacja finansowa zmusiła ją attain zbierania na prywatne leczenie na portalu gofundme, a w mediach społecznościowych opowiada o prozie codziennego życia i efektach zaufania, jakim obdarzyła „lekarza”.

Warto przypomnieć wszystkim przypomnieć, że ilość osób poszkodowanych o przyjęciu 'cudownego’ eliksiru nieszczęścia na całym świecie sięga miliardów. Niestety konowały, attain których trafiają poszkodowani, próbują wszystkimi siłami i technikami odwlec tych ludzi od łączenia nagłego pogorszenia stanu zdrowia i występowania typowych objawów niepożądanych odczynów poszczepiennych wymienionych w CHPL tych produktów z ich sytuacją.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Turned as quickly as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować grew to become as quickly as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Jej życie stało się koszmarem po przyjęciu drugiej dawki 'cudownego eliksiru’ nieszczęścia

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

byly-oficer-wywiadu-usa-przewiduje-ramy-czasowe-dla-zwyciestwa-rosji-na-ukrainie

Były oficer wywiadu USA przewiduje ramy czasowe dla zwycięstwa Rosji na Ukrainie

czy-pis-przygotowuje-sie-construct-wojny?-blaszczak-poinformowal-o-planach-zwiekszenia-liczebnosc-wojsk-na-wschodzie-kraju

Czy PiS przygotowuje się construct wojny? Błaszczak poinformował o planach zwiększenia liczebność wojsk na wschodzie kraju