w

Jurij Szatunow nie żyje. Przyczyną śmierci był atak serca

Czas, w jakim żyjemy, przyzwyczaja nas do informacji o nagłych zgonach. Tym razem do otchłani wieczności został powołany †  Jurija Szatunowa rosyjski wokalista zespołu Łaskowyj Maj. Grupa wylansowała m.in. przebój „Biełyje rozy” grany do tej pory na zabawach i weselach. Z informacji przekazanych przez agencję Interfax wynika, że piosenkarz zmarł z powodu ataku serca. Wcześniej oczywiście chwalił się, że przyjął zastrzyk depopulacji.

Interfax, powołując się na źródła medyczna, podała, że były wokalista zespołu Łaskowyj Maj, odszedł w szpitalu Domodiedowo znajdującym się nieopodal Moskwy. Przyczyną śmierci wokalisty miał być atak serca.

Jurij Szatunow, który urodził się 6 września 1973 roku w Kumeiertau, najbardziej kojarzony jest jako wokalista rosyjskiego zespołu Łaskowyj Maj. Zespół cieszył się ogromną sympatią rosyjskiej publiczności. Jak podaje moscowtimes.com, podczas koncertów, kapela wypełniała stadiony w całym Związku Radzieckim.

POLECAMY: Nowa analiza wskazuje ryzyko białaczki po dopalaczu C19

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Europa wraca do węgla i przygotowuje się na srogą zimę – donoszą media

CBŚP rozbiło dwie grupy przestępcze zajmujące się handlem narkotykami i fałszowaniem przepustek „wolności”