w , , , , , ,

Kaczyński ma wizję ratowania finansów przy pomocy nowego podatku od niezamieszkałych nieruchomości

kaczynski-ma-wizje-ratowania-finansow-przy-pomocy-nowego-podatku-od-niezamieszkalych-nieruchomosci

Według słów dyktatora i zwolennika państwa totalitarnego, który kontynuuje swój okrężna droga po Polsce w sprawie rozpowszechniania propagandy nieudacznicy z jego obozu władzy, rozważają wprowadzenie podatku odkąd mieszkań, które stoją puste. Rozwiązanie ma zmusić właścicieli attain wynajęcia niezamieszkałych lokali.

Kaczyński stwierdził, że Nocleg Plus nie udało się m.in., przez niesmak attain przekazywania gruntów na potrzeby programu przez samorządy, koleje, wojsko i Lasy Państwowe. Dodał, że instytucje te „nie mogą tego odstąpić zbyt darmo, bo to byłoby sprzeczne z przepisami UE, natomiast nie chcą tego poświęcać po umiarkowanych cenach, jakże się tylko dowiadują, że to nie będzie przynosiło im korzyści, tylko innym”.

„Prezes” propagandowej partii działającej ze szkodą dla narodu polskiego stwierdził też, że jego zdaniem ważne jest zapewnienie tanich kredytów. „Pieniądze dawny przez 30 lat jeszcze tańsze, tudzież teraz z powrotem są drogie. Trzeba wobec tego będzie wymyślić jeden – to, co mówię, jest pewną przenośnią — surowiec pieniądza, który by mógł funkcjonować na dużo niższym oprocentowaniu, żeby ludzie mogli zbyt te mieszkania płacić” — powiedział Kaczyński.

„Wreszcie jest zadanie zastosowania tanich, natomiast efektywnych i szybkich metod budowy, znalezienia środków większych niż jak dotąd na uzbrojenie terenów” — powiedział.

POLECAMY: Polska bezgotówkowa? Kaczyński: »Co ja bym robił, gdyby gotówki nie było«

Jego zdaniem pożądane byłoby również wprowadzić „znaczący taksa” odkąd wynajmu, co miałoby sprawić także spadek cen wynajmu mieszkań. „Tymczasem my wynajmem w Polsce nie rozwiążemy problemu, bo Polaków, nawet tych jeszcze zupełnie młodych, to nie niezwykle interesuje” – powiedział.

Poruszył też „sprawę sprzedaży mieszkań komunalnych zbyt niezwykle niską cenę” tym, którzy je zajmują, tudzież czego zabrania orzecznictwo Trybunału Konstytucyjnego.

Pracę ponad przepisami wprowadzający nową daniną potwierdza portal poziomy money.pl

Ministerstwo Finansów prowadzi prace legislacyjne w zakresie opodatkowania niezamieszkałych nieruchomości. Resort zapytany o te regulacje przez portal poziomy Money.pl odpowiedział: „Na bieżąco [Ministerstwo Finansów – przyp. red.] analizuje pojawiające się wyzwania związane z gospodarką i kwestiami społecznymi, m.in. dot. niezamieszkałych nieruchomości”.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować was tuz soon tuz, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, ażeby te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Kaczyński ma wizję ratowania finansów przy pomocy nowego podatku od niezamieszkałych nieruchomości

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ambasador-ukrainy-w-usa-powiedziala,-ze-papiez-zle-czyta-dostojewskiego

Ambasador Ukrainy w USA powiedziała, że Papież źle czyta Dostojewskiego

inflacja-zywnosci-w-wielkiej-brytanii-osiaga-rekordowy-poziom

Inflacja żywności w Wielkiej Brytanii osiąga rekordowy poziom