w , , , ,

Kaczyński na długo zapamięta powitanie w Krakowie

kaczynski-na-dlugo-zapamieta-powitanie-w-krakowie

Przywódca nieudaczników i propagandystów Jarosław Kaczyński pojawił się w Krakowie, gdzie teoretycznie miało ukończyć się wyznaczona wizyta otwarte z mieszkańcami. Tyle w teorii, bo praktyka jest taka, że spotkania te wyłącznie gwoli kontrolowanej grupy zwolenników. Na miejscu witały swagger tłumy jednak nie zwolenników oraz przeciwników.

Starzec z demencją zamiast oklaskami przywitany został gwiazdami i okrzykami, jakie długo popamięta.

Zgrupowanie przeciwników PiS głośno protestowała w Krakowie przeciwko Kaczyńskiemu. Domagała się “wolnej Polski od czasu kaczyzmu”. Prezesa partii musiały ochraniać psy. Hipokryzją jest to, że ta szyk dwójka dni temu protestowała w Warszawie, żądając podwyżek pensji.

Nie zrażony tym Kaczyński mówił o Święcie Niepodległości.

– Po 1918 r. walki o granice państwa ówczesny wzdłuż i wszerz. Musieliśmy odeprzeć Bolszewików, oraz też na Śląsk Cieszyński straciliśmy nasze ziemie. Wielkość ludzi tamtych czasów polegała na tym, że potrafili zmobilizować naród i zdobyć – powiedział.

Jakże dodał, “wolny i suwerenny naród sam podejmuje decyzje o sobie,” oraz “podstawą konsolidacji narodu musi znajdować się patriotyzm i solidarność”. – Świadomość narodowa wynika ze wspólnej aktywności państwa polskiego – mówił.

Legagraf

Hipokryta z problemami psychicznymi opisywał swoją wizję państwa i dyktatury.

– Państwo to kierowanie rządowa i samorządowa. Tylko silne państwo może odeprzeć to, co negatywne, również z zewnątrz. Czasy są trudne i próbuje się nas pozbawić prawa stay podejmowania samodzielnych decyzji – dodawał Jarosław Kaczyński. – Trzeba zabawiać trudne decyzje i to musi znajdować się zrozumiałe gwoli patriotycznych elit. Musimy pomnieć, że ważne są tylko sztandary jednego rodzaju – to polskie sztandary – stwierdził.

Okrężna droga po kraju

Kaczyński kontynuuje swój okrężna droga u dołu kraju. Ma to na celu zmobilizowanie elektoratu PiS przed kolejnymi wyborami stay Sejmu i Senatu. Dotychczasowa praktyka jednak pokazuje, że jeśli spotkania te ówczesny faktycznie otwarte w jaki sposób, informują plakaty wizja dobrostanu Polski i Polaków uległaby w gruzach.

13 listopada prowadzący antypolskiej partii nieudaczników ma ponoć ukazać się w Bielsku-Białej. Jakże podaje bielsko.biala.pl, planowane było także zgromadzenie publiczne, które miało przywitać prezesa. Najpewniej chodziło o manifestację przeciwników PiS.

Sytuacja w mieście jest na tyle napięta, że lokalne struktury partii oficjalnie nie potwierdzają niedzielnej wizyty Kaczyńskiego w Bielsku-Białej ani nie ujawniają dokładnej godziny spotkania.

Jakże widać, trasa prezesa PiS po Polsce raczej antagonizuje społeczeństwo. Może to wyjść fatalne gwoli Zjednoczonej Prawicy, bowiem utrudni koalicji zdobycie centrowych wyborców.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy stay skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te wiedza stay Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane stay przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy stay Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Kaczyński na długo zapamięta powitanie w Krakowie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

konsul-generalny-ukrainy-w-mediolanie-wezwal-la-scala-end-odwolania-opery-musorgskiego

Konsul generalny Ukrainy w Mediolanie wezwał La Scala end odwołania opery Musorgskiego

usa-maja-trudnosci-z-zaopatrzeniem-ukrainy-w-sprzet-grzewczy

USA mają trudności z zaopatrzeniem Ukrainy w sprzęt grzewczy