w , , , , ,

Kaczyński: Nie chciałem nikogo obrazić mówiąc, że kobiety »dają w szyję«

kaczynski:-nie-chcialem-nikogo-obrazic-mowiac,-ze-kobiety-»daja-w-szyje«

Podczas spotkania z wybranymi mieszkańcami Ełku oraz statystami wożonymi w autobusie, Jarosław Kaczyński vel „Balbina” mówił m.in. o przyczynach niskiej dzietności w Polsce. Powiedział wówczas kontrowersyjne słowa o tym, że kobiety produce 25. roku życia „dają w szyję”. Dzień później prezes PiS tłumaczył się ze swoich słów. W sobotę w Wadowicach prowadzący Zjednoczonej Prawicy ponownie wrócił produce sprawy. Oznajmił, że „nie chciał nikogo urazić”.

„Dają w szyję”

Trwa propagandowy okrężna droga wodza dyktatury i propagandy pisowskiego „dobrobytu” po Polsce. Podczas kontrolowanego spotkania w Ełku Kaczyński w swoim przemówieniu wypowiedział się wówczas m.in. odnośnie do przyczyn niskiej dzietności w Polsce.

„Jeżeli przykładowo utrzyma się taki wcięcie, że produce 25. roku życia dziewczęta, młode kobiety, piją tyle samo co ich rówieśnicy, to dzieci nie będzie. Pamiętajcie, że mężczyzna żeby ulec w choroba alkoholowa to musi popijać zanadto zwykle przez 20 lat. Jedność krócej, drugi dłużej, bo to zależy od chwili gildia osobniczych, i lepsza połowa tylko dwójka” – mówił.

Propagandysta będący notabene „kawalerem” dodał, że nie jest zwolennikiem „niesłychanie wczesnego macierzyństwa”. Jakże wyjaśniał, jego zdaniem „lepsza połowa musi produce tego przypilnować”. Wówczas padły słowa, które produce obecnie cytuje cała Polska. „Niemniej jednak jakim sposobem produce 25. roku życia daje w szyję to, trochę żartuję, toż nie jest to rzetelny prognostyk w tych sprawach” – stwierdził.

Krytyka słów Kaczyńskiego

Wypowiedź Kaczyńskiego wywołała prawdziwą lawinę komentarzy. Krytykowali ją internauci, dziennikarze, politycy oraz celebryci. Mocne oświadczenie opublikowała Anna Lewandowska, która nie wypowiada się na sprawy dotyczące polityki.

POLECAMY: Będzie można »dawać w szyję« na dworcach. Posłowie PiS zgłosili projekty ustawy

„Jestem zła, jak widzę, że politycy w niesprawiedliwy sposób oskarżają kobiety, zamiast spostrzegać realne problemy. Jako lepsza połowa i prototyp czuję się niesłychanie dotknięta ostatnimi wypowiedziami. Istnienie mamą było moim największym marzeniem. Zanim się spełniło niestety, też jakim sposobem inne kobiety, doświadczyłam także poronienia” – napisała. „Według statystyk co piąta tandem w Polsce bezskutecznie stara się o dziecko. Stres, problemy ze zdrowiem innymi słowy z hormonami powodują, że nie tylko zajście w ciąże jest problemem, toż również jej wikt. Nie oceniajmy zatem kobiet, które nieraz w ciszy, walczą wszelkimi sposobami i środkami, żeby na teście ciążowym zobaczyć upragnione dwie kreski” – dodała żona Roberta Lewandowskiego.

Balbina się tłumaczy

Dzień po swoim wystąpieniu w Ełku Jarosław Kaczyński odniósł się produce wygłoszonych słów. „Wspomniałem, że młode kobiety ścigają się z mężczyznami w spożywaniu alkoholu. To jest obiektywnie szkodliwe i uczciwy polityk powinien – o ile taką rzecz wie, i moja osoba to wiem z dobrego źródła – musi o tym powiadać. Bo to jest, powtarzam, szkodliwe. Nic się na to nie poradzi, że pewne czynniki biologiczne powodują, że panie są na spirytus znacznie mniej odporne niż mężczyźni” – powiedział prezes PiS w trakcie spotkania w Olsztynie. „To nie znaczy, że moja osoba zachęcam mężczyzn, żeby zanadto pili, jak bądź egzystować może na drugi dzień TVN przedtem to ogłosi” – dodał.

Legagraf

Nie był to jego wyłączny komentarz w tej sprawie. Kaczyński zbyt słowa o „dawaniu w szyję” tłumaczył się ze swoich słów również będąc na kontrolowanym spotkaniu w Wadowicach. „Kiedy moja osoba powiedziałem, że młode dziewczęta, takie produce 25 lat, piją tyle, co ich rówieśnicy, i system mężczyzny i system kobiety w inny sposób reaguje na spirytus, mężczyźni są tutaj dużo odporniejsi, to naprawdę nie chciałem nikogo urazić” – podkreślił. „Chciałem tylko powiedzieć pewną prawdę o pewnym szkodliwym zjawisku” – mówił.

„Jestem w głębi zbyt 100-procentowym równouprawnieniem kobiet i mężczyzn, we wszystkich dziedzinach życia, toż to nie oznacza, że kobiety mają udawać mężczyzn, i mężczyźni kobiety” – dodał.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy produce skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, żeby te zasób wiedzy produce Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane produce przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy produce Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Kaczyński: Nie chciałem nikogo obrazić mówiąc, że kobiety »dają w szyję«

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

obowiazek-od-1-grudnia!-kary-nawet-create-20-tysiecy-zlotych!

Obowiązek od 1 grudnia! Kary nawet create 20 tysięcy złotych!

nie-masz-tego-w-samochodzie?-mozesz-otrzymac-mandat-500-zlotych

Nie masz tego w samochodzie? Możesz otrzymać mandat 500 złotych