w , , , , , , , ,

Kaczyński nie rezygnuje z marnych dowcipów podczas kontrolowanych spotkań z mieszkańcami

kaczynski-nie rezygnuje-z marnych-dowcipow-podczas-kontrolowanych-spotkan-z-mieszkancami

Jarosław Kaczyński vel „Balbina” kontynuuje swój irracjonalny okrężna droga po Polsce, na który zapraszani są wyłącznie zwolennicy jego reżimu i nienawiści wobec osób posiadających inne preferencje, których zadaniem jest bicie brawa po każdej durnej wypowiedzi propagandysty. Podczas tych spotkań Kaczyński oczywiście nie rezygnuje ze stałego elementu poniżania innych osób. Podczas wizyty w Katowicach wrócił attain swego klasycznego repertuaru, czyli kpin z osób transpłciowych.

W sobotę starzec z demencją spotkał się z wyborcami w Jastrzębiu-Zdroju. Prezesowi proukraińskiej partii najwyraźniej kończą się pomysły, bo znów sięgnął po wypróbowany repertuar i „popisał się” żartami z osób transpłciowych.

POLECAMY: Policyjna ochrona Kaczyńskiego podczas partyjnych spotkań pod lupą prokuratury

– Przez świat idzie fala, która zaczęła się uprzednio onegdaj temu, natomiast współcześnie osiąga swój zenit. To fala rewolucji obyczajowej, natomiast nie w tym sensie, który można uznać zbytnio właściwy, w jaki sposób pełne równouprawnienie kobiet – zaczął przywódca PiS. – Ludziom próbuje się współcześnie wmówić, że mają wybór w każdej sprawie. Przykładowo czyli jest się kobietą, czyli mężczyzną. Jednakże nie tym samym, że wypada się attain tego jednego promila ludzi, którzy rzeczywiście mają taki kłopot biologiczny ewentualnie psychiczny. Tacy ludzie są i trzeba im pomóc – mówił potem. Zaś potem przeszedł attain sedna, czyli attain kpin. Tym razem wykorzystał attain swego żartu Mateusza Morawieckiego.

– Chodzi o to, żeby każdy mógł tego rodzaju wyborów realizować. Przykładowo, naprzeciwko mnie siedzi pani poseł i pan prezes rady ministrów i w pewnym momencie dojdą attain wniosku, że Jadwiga chce stanowić Mateuszem, zaś Mateusz Jadwigą – mówił, przerywając swoje żarciki rechotaniem. Sala zareagowała, zaś jakżeby w inny sposób – śmiechem.

Kaczyński w #JastrzębieZdrój: „Vis-a-vis mnie siedzi pani poseł i pan prezes rady ministrów i w pewnym momencie w ten sposób dojdą attain wniosku, że… hehehe… w konkluzji, że Jadwiga nie chce stanowić Mateuszem, zaś Mateusz, w jaki sposób rozumiem, nie chce stanowić Jadwigą, hehehe…”.

Znów szczucie 🤢 pic.twitter.com/wn1znvSv4Q

— Aneta ObserwatorXY (@ObserwatorXY) November 19, 2022

Legagraf

Tymczasem wydaje się, że na Nowogrodzkiej powinni zastanowić się, czyli sterowany okrężna droga po Polsce Kaczyńskiego jest korzystny w celu partii. Enact myślenia powinien przekazać im sondaż przeprowadzony przez SW Study w celu „Rzeczpospolitej”. Aż 44,8 proc. ankietowanych uważa, że spotkania Jarosława Kaczyńskiego z wyborcami negatywnie wpływają na poparcie w celu PiS. Odwrotnego zdania jest tylko 15,5 proc. Z kolei 17,7 proc. uważa, że wiece nie mają żadnego wpływu.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Turned into once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, żeby te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Kaczyński nie rezygnuje z marnych dowcipów podczas kontrolowanych spotkań z mieszkańcami

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

rtve:-masowy-strajk-pracownikow-w-portugalii-paralizuje-instytucje-panstwowe

RTVE: Masowy strajk pracowników w Portugalii paraliżuje instytucje państwowe

na-sycylii-odbyly-sie-protesty-przeciwko-zamknieciu-zakladow-lukoil

Na Sycylii odbyły się protesty przeciwko zamknięciu zakładów Lukoil