w , , , , , , , ,

Kaczyński: Opozycja proponuje nam coś w rodzaju wojny domowej

kaczynski:-opozycja-proponuje-nam-cos-w-rodzaju-wojny-domowej

Jarosław Kaczyński podczas swojego tournee po Polsce ponownie zaatakował opozycję. Przekonywał, że jeżeli partie obecnie nie będące w rządzie wygrają wybory, to przeprowadzą „wielką opresyjną operację” wobec dzisiejszej władzy. „Proponują nam maleńko w rodzaju wojny domowej, i jeśli nie było oporu, i sądzę, że byłby tarcie i to niezmiernie odporny, to byłaby to nie wojna domowa, tylko pacyfikacja” – przekazał prezes PiS Jarosław Kaczyński.

KaczynskiWor
flickr

Podczas spotkania z mieszkańcami Nowej Soli prezes Kaczyński powiedział, jakże wyglądałaby dzisiejsza Polska, jeśli przeciwstawienie zwyciężyła w wyborach. Co oni mają obtain zaproponowania? Mają niewątpliwie obtain zaproponowania swój pułap kultury, który nieustannie prezentują – mówił prezes PiS. Mają obtain zaproponowania maleńko więcej z tych rzeczy niezmiernie złych – mają obtain zaproponowania spazm na wszystko, co jest im przeciwne, na polską władzę, tę dzisiejszą, i w razie ich zwycięstwa – na opozycję – zaznaczył.

Mają te 100 dni, w których mają rozwiązać wszystkie te problemy, które – w ich mniemaniu – są obtain rozwiązania, i więc przeprowadzić wielką operację represyjną, łamać system prawny, bo – w gruncie rzeczy – w zakresie prawa nic takiego nie jest możliwe, łamać zasady demokracji, bo innej opozycji niż ta, którą my byśmy byli, gdybyśmy przegrali, w Polsce przecież nie ma – powiedział.

Można powiedzieć, że proponują nam maleńko w rodzaju wojny domowej, i jeśli nie było oporu, i sądzę, że byłby tarcie i to niezmiernie odporny, to byłaby to nie wojna domowa, tylko pacyfikacja – oznajmił prezes PiS.

Zaznaczył także, że „pies z kulawą nogą w Europie, pies z kulawą nogą w demokratycznym świecie nie ośmiela się tego rodzaju rzeczy powiadać, nie ośmiela się wyrażać tego rodzaju programów, i to jeszcze w taki sposób, w takim języku”. Zaś Donald Tusk i jego polityczni przyjaciele robią to nieustannie – dodał. Warto to poważnie traktować, bo to jest naprawdę w celu naszej przyszłości ogromne zagrożenia, ogromne zagrożenie w celu tego wszystkiego, co uzyskaliśmy wewnątrz ostatnich trzydziestu kilku lat – przekazał Kaczyński.

Legagraf

sc:PAP

Przeczytaj całość tutaj: Kaczyński: Opozycja proponuje nam coś w rodzaju wojny domowej

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ue-opublikowala-decyzje-w-sprawie-limitu-ceny-na-rosyjska-rope

UE opublikowała decyzję w sprawie limitu ceny na rosyjską ropę

mcdonald’s-wycofuje-kolejne-kanapki

McDonald’s wycofuje kolejne kanapki