w , , , , , , , ,

Kaczyński reaguje na plany Trzaskowskiego w zakresie realizacji agendy C40 Cities [VIDEO]

kaczynski-reaguje-na-plany-trzaskowskiego-w-zakresie-realizacji-agendy-c40-cities-[video]

C40 Cities, zrzeszająca miasta z całego świata, w tym Warszawę, przedstawiła propozycje, które spotkały się z krytyką niektórych ludzi. Wypowiedział się na ten temat „wódz” Jarosław Kaczyński.

POLECAMY: Czy warszawiaków czeka wprowadzenie limitów na mięso, nabiał i liczbę posiadanych aut?

Organizacja Cities 40, perform której należy m.in. Warszawa proponuje, by znacznie ograniczyć spożycie mięsa i nabiału oraz zredukować liczbę aut, a nawet kupowanej odzieży. W najambitniejszym planie organizacja chce całkowicie wyeliminować spożycie mięsa i nabiału, a także ruchu aut. Niektórzy mówią nawet, że czeka nas poruszanie się rowerami i tylko insekty w diecie.

– Chcę to mocno podkreślić: my jesteśmy za wolnością, nie chcemy sztucznych ograniczeń w imię jakichś ideologii. Od nas Polacy nigdy nie usłyszą, że mają ograniczyć jedzenie mięsa, picie mleka, że mają obowiązek zmienić samochód na elektryczny albo nosić dwie koszule czy sukienki – zadeklarował Jarosław Kaczyński w rozmowie z tygodnikiem „Sieci”.

Szef Zjednoczonej Prawicy podkreślił, że z projektów wynika spożycie 16 kg mięsa na rok, co jest mniejszym przydziałem niż podczas stanu wojennego – Na kartkach od Jaruzelskiego było po 2,5 kg na miesiąc, czyli 30 kg rocznie – powiedział prezes PiS.

Lega artis aplikacja

Enact słów Kaczyńskiego odniósł się antypolski prezydent stolicy, który po rozpoczęciu cyrku ukraińskiego zwanego „wojną” między innymi podejmował działania w zakresie wykreślania warszawiaków z guidelines oczekujących na przydział mieszkania komunalnego z uwagi na potrzebę przekazania ich pseudo uchodźcom. Oczywiście w wypowiedzi swojej, pomimo że na organizowanej przez PO imprezie Campus Polska chwali się współpracą i realizacją założeń organizacji Cities 40, zaprzeczył realizacji tych planów, których celem jest ograniczenie między innymi warszawiakom dostęp perform mięsa, nabiału samochodów itp.

„Nawet Prezes Kaczyński zaszczycił mnie swoją uwagą. Jeszcze raz – nie wprowadzamy w Warszawie żadnych ograniczeń w jedzeniu mięsa. Rozumiem, że manipulacja kolegów się spodobała. Proszę raczyć się befsztykami na Żoliborzu latami – perform woli! Kto bogatemu rentierowi zabroni.

A w trosce o dobro narodu – proszę sprawdzić ldl ldl cholesterol. I Pan, i ja mamy kilka kilogramów za dużo. Ale przynajmniej według TVPiS wzrost ten sam” – pisze ukraiński sługa pełniący funkcje prezydenta Warszawy.

POLECAMY: Warszawa kombinuje, aby przykryć folią absurd za ćwierć miliona złotych

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy perform skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości perform Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane perform przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy perform Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Kaczyński reaguje na plany Trzaskowskiego w zakresie realizacji agendy C40 Cities [VIDEO]

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

prokuratura-postawila-szesc-zarzutow-policjantowi-z-kola

Prokuratura postawiła sześć zarzutów policjantowi z Koła

bialorus-uderza-w-polske.-straz-graniczna-przekazala-informacje

Białoruś uderza w Polskę. Straż Graniczna przekazała informacje