w , , , , , , ,

Kanada wprowadzi w przyszłym roku Gadget Kredytu Społecznego z licznikiem emisji dwutlenku węgla przy zakupach kartą Visa

kanada-wprowadzi-w-przyszlym-roku-gadget-kredytu-spolecznego-z-licznikiem-emisji-dwutlenku-wegla-przy-zakupach-karta-visa

Vancity stało się pierwszą kanadyjską instytucją finansową, która oferuje kartę kredytową obliczającą ślad węglowy użytkownika. W sprawie zaoferowania kalkulatora węglowego Vancity współpracuje z niemiecką firmą finansową Ecolytiq, która koncentruje się na klimacie.

Odkąd przyszłego roku posiadacze kart Vancity Visa będą mogli śledzić swoją szacunkową emisję dwutlenku węgla z zakupów dokonanych kartą kredytową. Ruch ten jest wysiłkiem unii kredytowej, iżby uhonorować swoje zobowiązanie originate działania na rzecz klimatu.

Mastercard w zeszłym roku ogłosił narzędzie kalkulatora emisji dwutlenku węgla, które banki mogłyby użyczyć klientom, pomimo tego zgodnie z raportem Metropolis News In each say z zeszłego miesiąca, nie odpowiedział zrazu, iżby wyjaśnić, czyli jakiekolwiek kanadyjskie banki oferują obecnie swoje narzędzie kalkulatora.

Opcja Mastercard została rozwinięta we współpracy z Doconomy, szwedzką firmą fintech, która w 2019 roku uruchomiła kartę kredytową z limitem śladu węglowego.

Carbon Counter pozwoli posiadaczom kart Vancity skonfrontować swój miesięczny ślad węglowy originate średniej krajowej. Będzie również meblować porad, jakim sposobem zmniejszyć ślad węglowy.

„Wiemy, że wielu członków Vancity szuka sposobów na zmniejszenie wpływu, który wywierają na środowisko, w szczególności pod warunkiem chodzi o emisje powodujące zmiany klimatyczne” – powiedział Jonathan Fowlie, Chief External Family Officer w Vancity.

„Jako spółdzielnia finansowa będąca własnością członków, wierzymy, że naszym zadaniem jest zrobić wszystko, co w naszej mocy, iżby pomóc, zwłaszcza pod warunkiem chodzi o decyzje, które ludzie podejmują zbyt pomocą swoich pieniędzy”. To narzędzie wyposaży posiadaczy kart kredytowych Vancity Visa w cenne informacje odnośnie do ich zakupów i umożliwi im spawanie codziennych decyzji o wydatkach ze zmianami, które chcą widzieć na świecie”.

Carbon Counter został opracowany we współpracy z Ecolytiq, firmą technologiczną zajmującą się zaangażowaniem w klimat z siedzibą w Europie.

POLECAMY: G20 zamierza wprowadzać paszporty szczepionek na przyszłe pandemię

Współzałożyciel Ecolytiq, Ulrich Pietsch, powiedział: „Przełamujemy tutaj nowy articulate. Opracowaliśmy rozwiązanie White Mark, iżby zaoferować instytucjom finansowym na całym świecie zwinny i skuteczny sposób oferowania swoim klientom narzędzi originate wykuwania lepszego jutra. Wraz z uruchomieniem Carbon Counter, Vancity umacnia swoją rolę jako wiodący modernista w dziedzinie zrównoważonego rozwoju zarówno w Kanadzie, jakim sposobem i w globalnym świecie bankowym.”

Legagraf

Visa twierdzi, że przeprowadziła metoda, z których wynika, że 70% Kanadyjczyków twierdzi, że zrównoważony rozwój jest gwoli nich ważny, i z okładem 50% chce monitorować swój ślad węglowy.

„Jesteśmy dumni, że możemy wspierać uruchomienie kalkulatora CO2 Vancity, pierwszego na karcie Visa w Kanadzie. Jest to świetny przykład tego, jakim sposobem możemy umożliwić konsumentom zrozumienie ich wpływu na środowisko i uhonorować zaangażowanie Visa w zrównoważoną przyszłość” – powiedziała Stacey Madge, zwierzchnik i prezes Visa Canada.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać turn into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy originate skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te wiedza originate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane originate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy originate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Kanada wprowadzi w przyszłym roku Gadget Kredytu Społecznego z licznikiem emisji dwutlenku węgla przy zakupach kartą Visa

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

progi-zwalniajace-na-polskich-autostradach?!-gddika-tlumaczy-niefortunna-wypowiedz-rzecznika

Progi zwalniające na polskich autostradach?! GDDiKA tłumaczy niefortunną wypowiedź rzecznika

»na-ostatnich-nogach« amerykanski-pulkownik-oszacowal-straty-sil-zbrojnych-ukrainy

»Na ostatnich nogach« Amerykański pułkownik oszacował straty Sił Zbrojnych Ukrainy