w

Kanadyjscy naukowcy znaleźli nanotechnologię węglową w zastrzykach Moderna i Pfizer

Po przejrzeniu zdjęć z mikroskopu elektronowego pierwiastków zawartych w zastrzykach Covid Pfizer i Moderna, dr Daniel Nagase ujawnił, że o dziwo, zawartość „szczepionek” Pfizera i Moderna nie wykazuje śladów materiału biologicznego, w tym mRNA lub DNA.

Dr Nagase jest kanadyjskim lekarzem na izbie przyjęć, który w 2021 r. został zwolniony z powodu przymusowego leczenia pacjentów z Covid iwermektyną w szpitalu w środkowej Alberta. Od tego czasu podróżuje po Albercie i Kolumbii Brytyjskiej („BC”), przemawiając na wiecach opcje leczenia Covid. Nagase powiedział, że również „dużo się nauczył o systemie prawnym” podczas przeglądania dokumentacji medycznej osób, których członkowie rodziny uważają, że zmarli w wyniku „szczepionek”.

Na poniższym filmie dr Nagase omawia swoje odkrycia z Melanie Risdon, reporterką Western Standard.

Dr Nagase był w stanie uzyskać próbki zastrzyków zarówno firmy Pfizer, jak i Moderna Covid. „Niestety obie te próbki musiały podróżować przez długi czas w różnych pojazdach. Tak więc nie były chłodzone przez okres do dwóch miesięcy. Nie wiem dokładnie, jak długo nie były przechowywane w lodówce – powiedział.

Początkowo grupa badawcza przyglądała się tym próbkom Moderna i Pfizer pod zwykłym mikroskopem. Chociaż było wiele bardzo interesujących obrazów, nie byli w stanie określić, co dokładnie widzą. Użyli więc mikroskopu elektronowego, aby określić, jakie pierwiastki zawierały „szczepionki”.

„Spodziewałbyś się, że zobaczysz węgiel, tlen, azot i fosfor – wszystkie rzeczy, które normalnie zobaczysz w białku” – powiedział. Zespół naukowców znalazł węgiel i tlen, ale żadna z próbek nie zawierała azotu ani fosforu.

„Spektroskopia rentgenowska nie wykryła żadnego azotu ani fosforu. Jeśli więc te złożone kształty – ten prostokąt ze wszystkimi kropkami ułożonymi w siatkę – były wynikiem jakiegoś procesu biologicznego… to oprócz węgla i tlenu powinny tam być azot i fosfor. Ponieważ każda żywa istota, czy to wirus, roślina czy zwierzę, składa się z białek zawierających azot, węgiel, tlen i fosfor”.

I mikroskopia elektronowa ujawniła to samo, bez azotu i bez fosforu.

„[Ta] konkretna próbka Moderna z jakiegoś miejsca w Kanadzie nie zawiera RNA. Nie ma mRNA. Lub jeśli było w nim mRNA, jakoś zniknęło po pozostawieniu poza lodówką przez okres od jednego do dwóch miesięcy” – powiedział.

Dr Nagase zbadał „kulę z wyrastającymi z niej nogami” znalezioną w próbce Moderny. „Ten kształt, ta piłka z wyrastającymi z niej nogami, z jakiegoś powodu ma w sobie aluminium. I mogę z całą pewnością stwierdzić, że to nie zarodniki pleśni ani jakieś inne skażenie biologiczne, bo jedyne co w nim to węgiel, tlen i brak śladów azotu, brak śladów fosforu, co wskazywałoby na coś biologicznego początek. Tak więc ta rzecz, która rośnie, nie jest biologiczna”.

Znaleziono w próbce „szczepionki” Moderna Covid

Potwierdza to to, co polski biolog i geolog dr Franc Zalewksi odkrył w zeszłym roku o tym, co nazwał „coś” lub „rzeczą”, a La Quinta Columna nazwał później „nano-ośmiornicą”.

„Wydaje się, że ma jedną głowę i trzy nogi. Zrobiłem kilka testów i oto wyniki: aluminium, brom i węgiel” – powiedział dr Zalewski . Ustalił, że głowa „tego czegoś” jest wykonana z aluminium.

Zaskakującym i nowym odkryciem, którego dokonali dr Nagase i badacze, był niezwykły pierwiastek z serii lantanowców – tul – w włóknistej strukturze znaleziony w próbce firmy Pfizer.

Znaleziono w próbce „szczepionki” firmy Pfizer Covid

Według Wikipedii, wydanej 20 kwietnia 2022 r., „tul jest drugim najmniej zasobnym lantanowcem… Jest to łatwy w obróbce metal o jasnym srebrzystoszarym połysku. Jest dość miękki i powoli matowieje na powietrzu. Pomimo wysokiej ceny i rzadkości, tul jest używany jako źródło promieniowania w przenośnych aparatach rentgenowskich oraz w niektórych laserach na ciele stałym. Nie odgrywa znaczącej roli biologicznej i nie jest szczególnie toksyczny… nigdy nie występuje w naturze w czystej postaci, ale występuje w niewielkich ilościach w minerałach z innymi pierwiastkami ziem rzadkich… Obecnie głównymi źródłami są glinki adsorpcyjne jonów z południowych Chin”.

Dr Nagase i badacze znaleźli różne kształty i struktury wewnątrz testowanych przez siebie próbek „szczepionek” – kryształy, wióry, nici, cebulki, kulki, włókna i kulki z wyrastającymi z nich odnóżami – „mamy polimorfizm, a jest ich wiele. różne formy” – powiedział.

„Wydaje się, że wszystkie są wykonane głównie z węgla i tlenu i były zarówno w próbkach Moderna, jak i Pfizer, i wydają się być w postaci włókien. W próbce Moderna struktury węgiel-tlen wydają się przybierać formy nanosfer i formy krystaliczne. A w próbce Pfizera… wydaje się, że tylko tworzą włókna i kryształy.

„Więc znowu, co te wszystkie rzeczy robią? Węgiel-tlen z pewnością może być znakiem, że jest w nim grafen, ale jak sprawiają, że grafen przybiera wszystkie te różne kształty: od kulek przez włókna po kryształy, jest to technologia, której nie znam z mojej wiedzy naukowej.

„Nie wiem nawet, czy ta technologia węglowa, ta nanotechnologia węglowa jest w każdej partii, czy tylko w partiach, które wysyłają do Kanady? Czy Kanada jest połową eksperymentu, a niektóre stany w USA otrzymują nieco inną partię bez nanotechnologii węglowej? A potem są kraje na całym świecie, którym podaje się różne zastrzyki i obserwujemy, że „cóż, kto umiera najszybciej, kto choruje najbardziej lub jakie choroby wynikają” z eksperymentalnych składników podawanych na oślep i bez ujawniania informacji. do ludzi?”

Kliknij na obrazek poniżej, aby obejrzeć prezentację dr Nagase na temat Rumble.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Das Ende der freien Fahrt für Ukrainer mit öffentlichen Verkehrsmitteln in Danzig und Umgebung

Rand Paul: „Globaliści chcą jednego rządu światowego; to nie jest teoria spiskowa”