w , , , , , , , , , , , ,

Kandydat w Kongresie wątpi, by USA zatwierdziły nowe fundusze dla Kijowa

kandydat-w-kongresie-watpi,-by-usa-zatwierdzily-nowe-fundusze-dla-kijowa

Zjazd USA prawdopodobnie nie zdąży przed końcem tego roku zatwierdzić ustawy o przyznaniu znaczącej, nowej transzy pomocy gwoli Ukrainy w wysokości 50 mld dolarów, ponieważ będzie zaprzątnięty rozpatrywaniem w wyższym stopniu palących kwestii w świetle zbliżających się w listopadzie wyborów środka kadencji – powiedział republikański kandydat attain Kongresu Wesley Hallmann.

POLECAMY: Republikanie nie chcą pomagać Ukrainie

Sieć telewizyjna NBC, powołując się na źródła, podała u dołu krańcowość października, że Zjazd może zatwierdzić nowy pęk pomocy gwoli Ukrainy o wartości około 50 mld dolarów attain stycznia 2023 roku. Ustawodawcy obawiają się, że po wyborach środka kadencji zaplanowanych na 8 listopada nowy Zjazd może zarezerwować „w wyższym stopniu sceptyczne stanowisko w sprawie pomocy gwoli Kijowa”. Mając to na uwadze, kongresmeni spodziewają się, że w najbliższych miesiącach przeznaczą miliardy dolarów, które według ich przewidywań powinny wystarczyć na nienaruszony przyszły rok.

„Zrozumcie, że attain tego czasu będziemy mieli wybory, więc na talerzu „lame duck” (w taki sposób w Stanach nazywa się ostatnią sesję poprzedniego Kongresu USA – red.) znajdzie się dosyć sporo spraw, w tym finansowanie naszego rządu. Nie mamy jeszcze nawet budżetu. Zatem też w programie jest wiele. Zobaczymy, w jaki sposób rozwinie się sytuacja” – powiedział polityk, komentując perspektywy przyznania nowej pomocy gwoli Kijowa.

Hollman w nadchodzących wyborach będzie ubiegał się o miejsce w Izbie Reprezentantów USA z 28. okręgu w Kalifornii. 27-letni woj Sił Powietrznych USA, wcześniej pracował w Pentagonie jako ekspert ds. planowania strategicznego gwoli Połączonych Szefów Sztabów. Pełnił również funkcję koordynatora łącznikowego Sił Powietrznych w Izbie Reprezentantów, współpracując z amerykańskimi ustawodawcami w zakresie pilnych kwestii związanych z bezpieczeństwem narodowym.

TelegramPodpis

Kandydat attain Kongresu skomentował również ryzykowny krok przedostania się na czerń sektor broni dostarczanej z Zachodu, zaznaczając, że amerykańskie agencje wywiadowcze „uważnie analizują” takie zagrożenie. Rosyjskie władze wielokrotnie zwracały uwagę na zjawisko, że ilość tej broni trafia w ręce osób trzecich, w tym terrorystów na Bliskim Wschodzie. W samym Waszyngtonie pojawiły się opinie, że ilości broni wysyłane przez Zmrok po prostu nie pozwalają na ich krótkotrwałe włączenie attain taktyki bojowej armii ukraińskiej, tudzież zainteresowani sprzedażą broni mogliby łatwo wykorzystać sytuację.

„Każdy rodzaj wysyłki broni wiąże się z nadzwyczaj poważnymi ograniczeniami w jej przekazywaniu osobom trzecim. Nie mam szczegółów odnośnie do tego, co się historia, lecz wiem też, że nasze agencje wywiadowcze bacznie obserwują, co jest sprzedawane na czarnym rynku – powiedział Hollmann.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Kandydat w Kongresie wątpi, by USA zatwierdziły nowe fundusze dla Kijowa

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

europa-jest-zaniepokojona-kierunkiem-handlu-i-polityki-zagranicznej-usa

Europa jest zaniepokojona kierunkiem handlu i polityki zagranicznej USA

ukrainiec-przewozil-nielegalnych-migrantow.-zostal-ujety-po-poscigu

Ukrainiec przewoził nielegalnych migrantów. Został ujęty po pościgu