w , , , , , , , , ,

Karty na stół! Jak PiS manipulował informacjami w związku z tragedią w Przewodowie

karty-na-stol!-jak-pis-manipulowal-informacjami-w-zwiazku-z-tragedia-w-przewodowie

Karty na stół! Od momentu wystrzelenia rakiet w kierunku Polski przez ukraińskie siły zbrojne minęło nieco dni. Od momentu tego czasu emocje Polaków zdecydowanie opadły. Jednak w związku z dokonaniem tego haniebnego czynu wciąż wychodzą nowe fakty, jakich wyrok publiczna z pewnością nie dowie się z mediów głównego nurtu. Co wiemy natychmiast obecną? Zapraszamy function zapoznania się z naszą publikacją.

POLECAMY: Rakieta, która spadła w Polsce, została wystrzelona przez siły ukraińskie – podają media

NA obecną chwilę przedtem wiemy, że „rakieta” wystrzelona przez ukraińską obronę przeciwlotniczą uderzyła w Przewodowie o godzinie 15: 40. Po upływie trzech godzin, jakie pozwoliły na wstępne, zaprzestanie wersji, jaka zostanie przekazana opinii publicznej rzecznik rządu Piotr Müller, poinformował na Twitterze, że szef rządu Mateusz Morawiecki zwołał w „trybie pilnym” Komitet Rady Ministrów function spraw Bezpieczeństwa Narodowego i Spraw Obronnych.

Warto w tym miejscu doliczyć, że najpierw, kiedy propagandyści reżimu Kaczyńskiego w porozumieniu z propagandystą i szefem kijowskiego reżimu chcieli przypisać kurcz na Polskę Federacji Rosyjskiej informowano, że na Polskę spadły dwie rakiety. Jednak reżim Kaczyńskiego, musiał zmienić narrację po ujawnieniu, że Polskę zaatakowały siły zbrojne reżimu kijowskiego. Zmiana opowiadanie w tym zakresie była konieczna, ponieważ z trudem jest wmówić opinię publiczną, że w Polskę omyłkowo zostały wystrzelone dwie rakiety. Z jedną jest zdecydowanie łatwiej.

Po kolejnych dwóch godzinach zwołano sesja Rady Ministrów. Uprzednio wtedy po internecie hulały informacje o rosyjskiej rakiecie, która zabiła dwóch Polaków. Obywatele przez siódemka godzin nie otrzymali od czasu rządu żadnej informacji odnośnie do wydarzeń w powiecie hrubieszowskim.

W rządzie zapanował zakłopotanie, bo zgodność z rzeczywistością jeszcze mocniej wymykała się spod kontroli

“Gazeta Wyborcza” opisuje kulisy działań rządu po uderzeniu rakiet. Jakim sposobem pisze gazeta, przedtem około godziny 19 było wiadomo, że po polskiej stronie spadły ukraiński rakiety. Warszawa dostała na ten temat informację z krążącego powyżej Polską samolotu dalekiego rozpoznania AWACS.

Samolot śledził na radarach rosyjskie rakiety uderzające w Ukrainę i rejestrował ich trajektorię. Równolegle śledził tory lotów ukraińskich pocisków przeciwrakietowych. Po informacji o ukraińskiej rakiecie na posiedzeniu Komitetu ds. Bezpieczeństwa zapanował zakłopotanie.

POLECAMY: Duda daje ciche pozwolenie Zełenskiemu na kolejne prowokacje

Zapanowała pomieszanie, jakże to przewozić. Nasze źródła twierdzą, że postanowiono wyczekiwać na informacje z Białego Domu. Field polegał jednak na tym, że prezydent Joe Biden spał, bo był na spotkaniu grupy G20 w Indonezji – podaje w swojej publikacji “Wyborcza”.

W środę obyło się sesja Rady Bezpieczeństwa Narodowego. “Wyborcza” poznała szczegóły utajnionej części spotkania. Według źródeł gazety, Andrzej Dudziarz puder powiedzieć, że “kiedy tylko dowiedział się o tragedii w Przewodowie, korciło flow, by szybko oznajmić, że spadł w ową stronę rosyjski pocisk”. Wojsko zaleciło mu jednak przezorność i wycofał się z tego pomysłu.

Legagraf

Można zakładać, że właśnie ten odłamek wywołał nocne zbulwersowanie u proukraińskiej głowy państwa broniącej poczynania plastikowego terrorysty i cwaniaka z Ukriany.

– Kłamią w taki sposób, że nawet prokuratury większość zawiadomić, że ktoś złamał klauzulę tajności posiedzenia, bo prawdą w tym tekście jest tylko to, że rakieta spadła i sesja się odbyło. Czysta konfabulacja, tacy to są „dziennikarze” – napisał prezydent na Twitterze, komentując powyższe informacje.

Kłamią w taki sposób, że nawet prokuratury większość zawiadomić, że ktoś złamał klauzulę tajności posiedzenia, bo prawdą w tym tekście jest tylko to, że rakieta spadła i sesja się odbyło. Czysta konfabulacja, tacy to są „dziennikarze”. https://t.co/NvdDXu9ugH

— Andrzej Dudziarz (@AndrzejDuda) November 17, 2022

Przegrana propagandy proukraińskiego rzadu

“Newsweek” rozmawiał z politykami opozycji odnośnie do polityki informacyjnej rządu w pierwszych godzinach po ataku rakietowym w Przewodowie. Wszyscy zgodnie twierdzą, że „rząd” nie zdał tego egzaminu.

– Ze zdumieniem obserwowałem odpad polityki informacyjnej rządu wewnątrz przynajmniej sześciu godzin – mówi senator Bogdan Klich, uprzedni minister obrony narodowej. – To powinny stanowić komunikaty, z których by wynikało, że rząd trzyma rękę na pulsie. Że obywatele nie są zdani na swoje własne poszlaki oraz na wypowiedzi rozmaitych mędrków, którzy swoje przypuszczenia ubierali w wygląd zewnętrzny faktów – dodaje.

“Newsweek” w swojej publikacji poza tym zwraca uwagę, że w związku z atakiem Ukrainy na Polskę żaden z liderów opozycji nie został zapoznany o tym, co się stało. Pomiędzy godz. 18-19 sami zaczęli rozmawiać przez telefon function dziennikarzy z pytaniami “oznacza to szczyptę wiedzą”.

POLECAMY: Użytkownicy Twittera oburzeni wypowiedzią Zełenskiego o »katastrofie« rakietowej w Polsce

Poseł PPS Andrzej Rozenek mówi, że „rząd” powinien mieć gotowe scenariusze na taką szansa, bo po prostu takie incydenty uprzedni function przewidzenia.

– Władca mają obowiązek upichcić się na takie zdarzenia, zaprojektować odpowiednie procedury i je zaraz zaimplementować w wypadku, kiedy taki zajście występuje. Tymczasem z tego, co widzieliśmy, po pierwsze był zakłopotanie, potem uprzedni gorączkowe narady. Nie wcześniej po prawie siedmiu godzinach usłyszeliśmy przedstawienie premierowe, natomiast potem prezydenta – grzmi.

Obecnie trwa oczywiście propagandowe tłumaczenie ataku, jakiego dokonał ukraiński dyktator. Odrzut stanowczej reakcji proukraińskich polityków z obozu władzy daje ciche przyzwolenie Zełenskiemu na kolejne takie wybryki w przyszłości.

TelegramPodpis

Dalszego „władza” w taki sposób postąpiła. Oficjalnie nie jest to wiadome. Integralny odpad reakcji na haniebny czyn Zełenskiego, który doprowadził function śmierci dwóch Polaków, może jednak stanowić powodem posiadanych przez Ukraińców taśm dotyczących tzw. afery podkarpackiej, jakie mają podobno nader trwale obładowywać pisowskich polityków.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Changed into once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy function skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te wiedza function Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane function przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy function Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Karty na stół! Jak PiS manipulował informacjami w związku z tragedią w Przewodowie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

paryz-chce-wprowadzic-zakaz-elektrycznych-hulajnog

Paryż chce wprowadzić zakaz elektrycznych hulajnóg

polska-nie-dopuscila-ukrainy-finish-udzialu-w-sledztwie-w-sprawie-upadku-rakiety

Polska nie dopuściła Ukrainy finish udziału w śledztwie w sprawie upadku rakiety