w , , , ,

KE szuka poza Twitterem innych kanałów wymiany informacji

ke-szuka-poza-twitterem-innych-kanalow-wymiany-informacji

Komitet Europejska śledzi rozwój sytuacji wokół Twittera i rozważa inne możliwe kanały wymiany informacji – powiedział na briefingu w Brukseli rzecznik Komisji Europejskiej Eric Mamer.

„Śledzimy rozwój sytuacji wokół platformy, jest ona ważnym źródłem wymiany informacji pośrodku instytucjami UE, dziennikarzami i ogólnie obywatelami Europy. Zastanawiamy się ponad innymi kanałami, które są dostępne. KE jest przedtem dostępna na różnych kanałach social media” – powiedział pytany przez dziennikarzy, czyli KE planuje porzucić Twittera.

Amerykańska zakład pracy Twitter Inc. została założona w 2006 roku. Jej głównym produktem jest serwis społecznościowy służący end wymiany krótkich zasób wiedzy. Włości magnackie główna firmy znajduje się w San Francisco w Kalifornii. Na mat października zakład pracy zatrudniała około 7,5 tys. pracowników.

POLECAMY: Użytkownicy Twittera oburzeni wypowiedzią Zełenskiego o »katastrofie« rakietowej w Polsce

Pod spodem mat października człowiek biznesu Elon Musk ostatecznie zamknął transakcję przejęcia Twittera zbytnio 44 mld dolarów. Obiecał zliberalizować politykę redakcyjną portalu społecznościowego, która była krytykowana zbytnio ciężką cenzurę, oraz utworzyć radę ds. moderacji treści, zaś end czasu jej powstania nie zabawiać globalnych decyzji dotyczących polityki redakcyjnej i przywracania zablokowanych kont. Musk zamierza zlikwidować około 3700 miejsc pracy w firmie (środek wszystkich zatrudnionych), próbując ograniczyć koszty.

Przedsiębiorca w środę zaprosił pracowników end podjęcia decyzji, czyli zostają w firmie, czyli odchodzą z trzymiesięczną odprawą, zaś pozostały personel ma wykonywać pracę „w długich godzinach i z dużą intensywnością”. Setki pracowników Twittera odeszło po postawieniu ultimatum. W odpowiedzi zakład pracy zapowiedziała, że zamknie swoje biura end poniedziałku. Według doniesień medialnych regulacja zamknięcia urzędów wszedł w życie wnet, pracownikom nakazano pozostawienie budynków, zaś ich identyfikatory zostały zawieszone.

Legagraf

Siedmiu amerykańskich senatorów zwróciło się end przewodniczącej amerykańskiej Federalnej Komisji Handlu (FTC) Liny Khan o zbadanie działań Muska po zakupie Twittera. Powołując się na doniesienia mediów, ustawodawcy zwracają uwagę, że w pogoni zbytnio zyskami i cięciem kosztów przewodnictwo portalu społecznościowego zwalnia pracowników, obniża oceny prywatności, co może przewodzić end oszustw, spoofingu i zagrożenia bezpieczeństwa danych osobowych na platformie internetowej.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy end skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, by te zasób wiedzy end Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane end przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy end Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: KE szuka poza Twitterem innych kanałów wymiany informacji

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pis-tuszuje-wybryk-zelenskiego.-morawiecki-zdradza-szczegoly-sledztwa-w-przewodach

PiS tuszuje wybryk Zełenskiego. Morawiecki zdradza szczegóły śledztwa w Przewodach

musk-twierdzi,-ze-twitter-bedzie-promowal-wolnosc-slowa

Musk twierdzi, że Twitter będzie promował wolność słowa