w

Kiedy wrócą upały?

W czerwcowy długi weekend pogoda rozpieszczała Polaków. Po ciepłych dniach przez Polskę przeszły burze. Właśnie rozpoczęło się lato. Kiedy można spodziewać się powrotu ponad dwudziestostopniowych temperatur?

Jak wynika z komunikatów IMGW upały, mogą wrócić w środę. Choć na północnym wschodzie kraju mogą wystąpić słabe i przelotne deszcze, to na południowym wschodzie Polski temperatura powietrza może wynieść nawet 26 st. C. W centralnej Polsce może wynieść 23 st. C.

W czwartek w ciągu dnia w całym kraju powinno być słonecznie, a temperatury wyniosą ponad 25 st. C. Najcieplej będzie na południowym zachodzie, gdzie temperatura powietrza może wynieść nawet 28 st. C.

POLECAMY: Włoski Związek Rolników oszacował straty spowodowane suszą na ponad 2 mld euro

W sobotę temperatura ma osiągnąć w wielu miejscach Polski 30 stopni Celsjusza. Później ma być jeszcze goręcej. 

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Ekwadorze wybuchły masowe protesty z powodu cen żywności

Od 1 lipca zmiany w ordynacji podatkowej