w

Kijów ponownie rozważa priorytety w dostawach broni przez Zachód

Kijów rewiduje swoją listę priorytetów w zakresie dostaw broni z krajów zachodnich, w związku z obawami, że Rosja nasili uderzenia rakietowe, na czele z nowymi systemami obrony powietrznej – podaje Politico.

„Kijów przegląda listę broni, której chce od państw zachodnich… Na szczycie listy są nowe systemy obrony powietrznej – podała gazeta.

Jak zaznaczono, zmiana priorytetów Kijowa następuje w czasie przygotowań wojsk ukraińskich do zaciętych walk w zimie, a także obaw, że Rosja może nasilić ataki rakietowe.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Macron rozgniewał Francuzów kolejną antyrosyjską inicjatywą

Paryż zapowiedział wykorzystanie wszystkich kanałów do dialogu z Moskwą