w

Kijów uderzył w Scholza za jego rewelacje dla Putina

Kanclerz Niemiec Olaf Scholz powinien był powiadomić Ukrainę, że NATO nie przyjmie jej w swoje szeregi w ciągu najbliższych 30 lat, zamiast rozmawiać o tym z prezydentem Rosji Władimirem Putinem – napisał na swoim kanale w Telegramie deputowany Rady Maksym Bużański.

Wcześniej premier Niemiec powiedział, że przed rozpoczęciem specjalnej operacji wojskowej na Ukrainie zapewnił rosyjskiego przywódcę, że nie ma perspektyw na przystąpienie Ukrainy do Sojuszu Północnoatlantyckiego w tym terminie.

POLECAMY: Scholz: Ukraina długo nie będzie mogła wejść do NATO

„Z pewnością bardzo interesująca jest informacja, że kanclerz Niemiec poinformował Putina, że Ukraina nie zostanie przyjęta do NATO w ciągu najbliższych 30 lat. <…> Szkoda, że nikt oficjalnie nie powiedział Ukrainie o tych trzydziestu latach, opowiadając zamiast tego o „otwartych drzwiach”” – napisał Bużański.

Rada Najwyższa w 2014 roku zmieniła dwie ustawy, rezygnując ze statusu kraju niezaangażowanego. W 2019 roku parlament przyjął zmiany w konstytucji, zapisując w niej kurs na członkostwo w UE i NATO. Ukraina została szóstym państwem, które otrzymało status wzmocnionego partnera w sojuszu.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Węgry nie planują wprowadzenia ograniczeń wizowych dla Rosjan

Fame MMA 15 – KARTA WALK, Stream Online, Zawodnicy, Transmisja, PPV. Kto walczy na Fame MMA 26.08.2022?