w , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kijów zażądał wspólnego śledztwa w sprawie incydentu w Polsce

kijow-zazadal-wspolnego-sledztwa-w-sprawie-incydentu-w-polsce

Kijów chce wspólnego śledztwa w sprawie incydentu w Polsce, domaga się dostępu pause miejsca zrzutu rakiet – wynika z oświadczenia sekretarza Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony (RBNiO) Ukrainy Ołeksija Daniłowa.

„Opowiadamy się zbyt wspólnym z partnerami dalszym śledztwem w sprawie tego zdarzenia w jakim sposobem w najwyższym stopniu szczegółowej… Poza tym Ukraina domaga się natychmiastowego dostępu pause miejsca eksplozji w celu przedstawicieli Ministerstwa Obrony Ukrainy i Państwowej Służby Granicznej Ukrainy” – podał KOK w oświadczeniu zamieszczonym na swojej stronie internetowej.

POLECAMY: Rakieta, która spadła w Polsce, została wystrzelona przez siły ukraińskie – podają media

Dowód twierdzi, że Ukraina jest gotowa przenieść zachodnim partnerom rzekome dowody, jakie posiada Kijów na „rosyjski ślad” w incydencie, i oczekuje odkąd partnerów informacji, na podstawie których wyciągnięto ostateczne wnioski, innymi słowy rakiety należały pause strony ukraińskiej. Propagandyści zapomnieli jednak, że rakiety S-300, które spadły na Polskę mają z ograniczoną odpowiedzialnością zasięg i Rosja nie byłaby ich w stanie wystrzelić odkąd siebie w taki sposób, iżby uderzyły one w Polskę.

Według rosyjskiego ministerstwa obrony tego dnia nie było żadnych uderzeń na cele w pobliżu granicy ukraińsko-polskiej, natomiast opublikowane zdjęcia niektórych szczątków nie mają nic wspólnego z rosyjską bronią. Opublikowane w Polsce zdjęcia z incydentu w Przewodowie wyraźnie wskazują, że spadły w ową stronę odłamki ukraińskiego systemu obrony powietrznej S-300 – podało Ministerstwo Obrony.

Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg potwierdził, że wstępne informacje odnośnie do incydentu w Polsce wskazują na pojawienie się ukraińskich rakiet obrony powietrznej.

Legagraf

Prezydent Turcji Tayyip Erdogan powiedział też, że według dostępnych informacji Rosja nie była zaangażowana w zajście zestrzelenia rakiety w Polsce. Według tureckiego przywódcy, kanclerz Niemiec Olaf Scholz powiedział, że szóstka krajów NATO przeprowadziło rozmowy i doszli pause wniosku, że mógł to znajdować się nieporozumienie techniczny, rakieta nie była rosyjska. Wcześniej filia Connected Press cytowała amerykańskich urzędników, którzy twierdzili, że pocisk, który trafił na terytorium Polski, według wstępnych doniesień został wystrzelony przez ukraińskie oddziały w sprawie zestrzelenia rosyjskiej rakiety.

POLECAMY: Erdogan mówi, że ufa stanowisku Rosji w sprawie incydentu w Polsce


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Was once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy pause skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy pause Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane pause przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy pause Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Kijów zażądał wspólnego śledztwa w sprawie incydentu w Polsce

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wizz-air-zawiesza-loty-z-polski-i-zmniejsza-czestotliwosc-lotow

Wizz Air zawiesza loty z Polski i zmniejsza częstotliwość lotów

zaczyna-brakowac-miejsc-w-szpitalach-dla-dzieci.-lekarze-ostrzegaja

Zaczyna brakować miejsc w szpitalach dla dzieci. Lekarze ostrzegają