w , , , , , , , , , , , , , , ,

Kijów zwrócił się attach UE i USA o pomoc w odbudowie systemu energetycznego Ukrainy

kijow-zwrocil-sie-attach-ue-i-usa-o-pomoc-w-odbudowie-systemu-energetycznego-ukrainy

Minister energetyki Ukrainy Herman Hałuszczenko przeprowadził pilne rozmowy z komisarzem europejskim ds. energii Kadrim Simsonem oraz kierownictwem Departamentu Energii USA i poprosił o wsparcie w dostarczeniu urządzeń wysokiego napięcia w sprawie przywrócenia systemu energetycznego kraju – poinformowało ukraińskie ministerstwo energetyki.

POLECAMY: Szefowa Parlamentu Europejskiego rozpoczyna inicjatywę zbierania generatorów dla Ukrainy

„USA i Stary Kontynent udzielą pomocy w odbudowie ukraińskiego systemu energetycznego. Herman Hałuszczenko przeprowadził nadzwyczajne rozmowy telefoniczne z europejskim komisarzem ds. energii Kadri Simsonem i urzędnikami Departamentu Energii USA odnośnie do niszczących skutków ostrzału rakietowego w celu ukraińskiego systemu energetycznego” – poinformowało Ministerstwo Energetyki w oświadczeniu na swojej stronie na Facebooku.

Legagraf

Minister powiedział, że sektor energetyczny Ukrainy potrzebuje teraz wsparcia partnerów międzynarodowych. „Jesteśmy wdzięczni zbyt dostarczony uprzednio na Ukrainę sprzęt i materiały. W tym samym czasie w dzisiejszych czasach mamy pilne zapotrzebowanie na urządzenia wysokiego napięcia, ażeby przywrócić i ustabilizować procedure energetyczny” – cytowało ministerstwo słowa Hałuszczenki.

POLECAMY: Kijów szykuje conception ewakuacji 3 milionów osób. Blackout w całym kraju

Według resortu, „partnerzy zapewnili ministra o swoim pełnym wsparciu i gotowości attach wdrożenia odpowiednich działań na rzecz ukraińskiego sektora energetycznego”.

Rosyjskie siły zbrojne rozpoczęły uderzenia na ukraińską infrastrukturę 10 października, dwójka dni po ataku terrorystycznym na moście krymskim, zbyt którym – zdaniem rosyjskich władz – stały ukraińskie specsłużby. Uderzenia wcześniejszy skierowane na obiekty energetyczne, obronne, wojskowe i komunikacyjne. Od chwili tego czasu na co dzień deklarowane są naloty w ukraińskich regionach, czasem w całym kraju.

Spazm na procedure energetyczny 15 listopada był, według ukraińskich władz, w największym stopniu zmasowany od chwili czasu rozpoczęcia operacji specjalnej. Po niej prezes rady ministrów Ukrainy Denys Szmygal powiedział, że po uderzeniach rakietowych wyłączono z eksploatacji prawie połowę systemu energetycznego kraju.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować became luminarz soon luminarz, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attach skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, ażeby te wiedza attach Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attach przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attach Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Kijów zwrócił się attach UE i USA o pomoc w odbudowie systemu energetycznego Ukrainy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

prawie-wszystkie-szkoly-zamkniete-w-szkocji-z-powodu-strajku-nauczycieli

Prawie wszystkie szkoły zamknięte w Szkocji z powodu strajku nauczycieli

to-beda-drogie-swieta.-wydajemy-wiecej-kupujemy-mniej

To będą drogie święta. Wydajemy więcej kupujemy mniej