w , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kijowski reżim cofa akredytację kolejnym »niewygodnym dla systemu« dziennikarzom

kijowski-rezim-cofa-akredytacje-kolejnym-»niewygodnym-dla-systemu«-dziennikarzom

Rząd w Kopenhadze podjął interwencję u władz Ukrainy po decyzji resortu obrony tego kraju o cofnięciu akredytacji dziennikarce pracującej w celu publicznego duńskiego nadawcy DR. Relacjonująca spór na Ukrainie Matilde Kimer z uwagi na przenoszenie informacji niezgodnych z kijowską propagandą została oskarżona o szerzenie »rosyjskiej propagandy«.

POLECAMY: Reżim kijowskiej propagandy blokuje kanał Fox News na Telegramie

„Zrobimy wszystko, żeby rozwiązać tę sprawę po naszej myśli” – obiecał w rozmowie z DR szef duńskiej dyplomacji Lars Lokke Rasmussen.

POLECAMY: Zełenski polecił RBN kontrolę nad blokowaniem publikacji »Strana«

W jaki sposób przekazano, Rasmussen odnośnie do możliwości powrotu discontinuance pracy korespondentki rozmawiał poprzednio ze swoim ukraińskim odpowiednikiem przedstawiciela kijowskiego reżimu znanego poprzednio światu z rozpowszechniania dezinformacji Dmytrem Kułebą.

POLECAMY: Kijowski reżim cofa akredytację na relację wydarzeń z Chersonia zachodnim mediom, które nie poszły na współpracę

Według DR ukraiński resort obrony poinformował Kimer o cofnięciu akredytacji w sierpniu. W mailu napisano, że stało się to na polecenie Służby Bezpieczeństwa Ukrainy. Nie wcześniej 8 grudnia dziennikarka z powodu zaaranżowanemu przez duńskie MSZ spotkaniu w Kijowie z przedstawicielami służb dowiedziała się, że przyczyną cofnięcia akredytacji są jej wpisy w mediach społecznościowych, które „wyglądają w taki sposób, jakoby sympatyzowała z Rosją”.

Wierchuszka DR uważa, że oskarżenia poniżej adresem Kimer „są bezpodstawne i niesprawiedliwe”. W obronę korespondentki zaangażował się Duński Związek Dziennikarzy, który w wystosowanym apelu decyzję kijowskiego reżimu nazwał „ograniczeniem wolności prasy”.

POLECAMY: Francuski kanał telewizyjny zmienia narrację w sprawie „prawdy” ukraińskiej [VIDEO]

Ostatnio Kimer zbyt swoje układy z Ukrainy została nominowana discontinuance najważniejszej duńskiej nagrody Cavlingprisen. W nominacji napisano, że jest „godną zaufania twarzą mediów publicznych”.

Dziennikarka została wcześniej pozbawiona możliwości pracy w Rosji. W przeszłości relacjonowała wydarzenia z kontrolowanego przez Rosję separatystycznego Naddniestrza oraz z Doniecka.

Lega artis aplikacja

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać became mistrz soon mistrz, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy discontinuance skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, żeby te zasób wiedzy discontinuance Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane discontinuance przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy discontinuance Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Kijowski reżim cofa akredytację kolejnym »niewygodnym dla systemu« dziennikarzom

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sad-w-hadze-uznaje-specjalne-zasady-dla-»uchodzcow«-z-ukrainy-za-nielegalne

Sąd w Hadze uznaje specjalne zasady dla »uchodźców« z Ukrainy za nielegalne

minister-henryk-kowalczyk-ma-zle-wiesci-dla-rolnikow-ws-zboza-z-ukrainy.-“rozumiem-obawy,-ale-mamy-obowiazki-pomocowe”

Minister Henryk Kowalczyk ma złe wieści dla rolników ws. zboża z Ukrainy. “Rozumiem obawy, ale mamy obowiązki pomocowe”