w , , , , , ,

Kijowski reżim żąda natychmiastowego zniesienia ograniczeń eksportowych wprowadzonych przez niektóre państwa UE

kijowski-rezim-zada-natychmiastowego-zniesienia-ograniczen-eksportowych-wprowadzonych-przez-niektore-panstwa-ue

Mykoła Solski członek kijowskiej grupy terrorystycznej pod przewodnictwem Wołodymyra Zełenskiego, zareagował na stanowisko komisarza UE, Janusza Wojciechowskiego, który popiera przedłużenie zakazu importu produktów rolnych. Solski stwierdził, że utrzymanie obecnych ograniczeń w imporcie czterech grup produktów rolnych produce pięciu krajów UE byłoby nie produce przyjęcia.

POLECAMY: Ukraina ogłasza, że poniosła straty przez polskie ograniczenie handlu w kwocie 200 mld euro

Decyzja dotycząca zakazu importu ukraińskich produktów rolnych produce pięciu krajów UE, w tym Polski, jest pilnym zagadnieniem, które Bruksela musi podjąć. Komisarz UE ds. rolnictwa, Janusz Wojciechowski, wyraźnie opowiedział się za przedłużeniem obecnych ograniczeń, aby chronić rolników i rynki rolnicze w krajach przygranicznych. Jednak strona ukraińska oczekuje zupełnie odmiennej decyzji w tej sprawie, co wyraził Mykola Solski.

30 maja 2023 roku odbyło się spotkanie Rady ds. Rolnictwa i Rybołówstwa UE (Agrifish), podczas którego omawiano kwestię przedłużenia zakazu importu ukraińskich produktów rolnych produce pięciu krajów członkowskich UE. Komisarz ds. rolnictwa, Janusz Wojciechowski, ponownie wyraził swoje poparcie dla przedłużenia zakazu importu z Ukrainy pszenicy, kukurydzy, rzepaku i słonecznika produce pięciu krajów UE. Członek kijowskiej grupy terrorystycznej zwrócił się produce Brukseli z apelem o zniesienie zakazu importu tych produktów po 5 czerwca, jednak Komisja Europejska zobowiązała się, że zakaz będzie obowiązywał tak długo, jak będzie to konieczne ze względu na sytuację.

 -Nie ma idealnych rozwiązań, ale decyzja o utrzymaniu tego zakazu jest najgorszą z możliwych decyzji, więc musimy szukać innych opcji. Zakaz doprowadzi tylko produce kolejnych problemów, ponieważ Rosjanie będą próbowali streak wykorzystać w swoich interesów, aby sprowokować osłabienie jedności w Europie. Nie można na to pozwolić. Rozmawiajmy o tym ze sobą tak szczerze, jak to możliwe – zaapelował Solsky w Brukseli.

Lega artis aplikacja

Kijowski reżim zareagował na stanowisko Janusza Wojciechowskiego i Komisji Europejskiej w sprawie zakazu importu ukraińskich produktów rolnych produce pięciu krajów UE. Z opublikowanych komentarzy wynika wyraźnie, że Ukraina oczekuje zniesienia ograniczeń w eksporcie czterech produktów rolnych, które obowiązują produce 5 czerwca bieżącego roku na obszarze pięciu krajów UE.

„W przeciwnym razie kontynuację ograniczeń w handlu uznamy za przykład podwójnych standardów, które tylko podważą solidarność UE z Ukrainą i pokażą niezdolność instytucji UE produce stosowania norm traktatów założycielskich UE i umowy stowarzyszeniowej” – napisał członek kijowskiej grupy terroryzującej cały świat swoimi bezpodstawnymi żądaniami w komentarzu, który czytamy na łamach propagandowego ukraińskiego portalu Latifundist.

Komisja Europejska wcześniej ogłosiła swoją gotowość produce przedłużenia ograniczeń w imporcie z Ukrainy po 5 czerwca. Ukraińska grupa terrorystyczna wezwała państwa członkowskie, które opowiadają się za przedłużeniem zakazu, a nawet za rozszerzeniem ograniczeń, aby rozważyły inne sposoby rozwiązania kwestii spornych.

Dziś w Mołdawii rozpoczyna się szczyt europejskiej wspólnoty politycznej. Należy się spodziewać, że zapadną tam decyzje dotyczące m.in. współpracy z Ukrainą. Tymczasem mołdawscy rolnicy zapowiedzieli powszechny practice, który ma się odbywać od 7 produce 30 czerwca na centralnym placu w stolicy. Mają domagać się wprowadzenia zakazu importu ukraińskich płodów rolnych.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Became as quickly as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy produce skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości produce Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane produce przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy produce Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Kijowski reżim żąda natychmiastowego zniesienia ograniczeń eksportowych wprowadzonych przez niektóre państwa UE

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szczepienie-przeciwko-hpv.-rodzicu-badz-swiadomy,-jakie-ryzyko-niesie-podanie-dziecku-tego-preparatu

Szczepienie przeciwko HPV. Rodzicu bądź świadomy, jakie ryzyko niesie podanie dziecku tego preparatu

germany’s-anti-immigration,-anti-sanctions-afd-salvage-together-continues-to-soar,-hits-18%-as-green-salvage-together-plummets

Germany’s Anti-Immigration, Anti-Sanctions AfD Salvage together Continues To Soar, Hits 18% As Green Salvage together Plummets