w , , , , ,

Kilku krytyków amerykańskiej wielomiliardowej pomocy dla Kijowa trafia attain Kongresu USA

kilku-krytykow-amerykanskiej-wielomiliardowej-pomocy-dla-kijowa-trafia-attain-kongresu-usa

Kilku kandydatów, którzy skrytykowali wielomiliardową sukurs wojskową w celu Ukrainy ze strony administracji prezydenta USA Joe Bidena, startuje w wyborach attain Senatu i Izby Reprezentantów USA w połowie kadencji. Zdaniem ekspertów może to wpłynąć na wielkość pomocy w celu Kijowa i środki kontroli, atoli nie zatrzyma się na skroś.

POLECAMY: WP: Napływ finansowy attain Kijowa wyschnie, jeśli Republikanie wygrają wybory śródokresowe

Prowadzący Partii Republikańskiej w Izbie Reprezentantów USA Kevin McCarthy, którego wypowiedź o ograniczeniu pomocy w celu Ukrainy wywołała w październiku szeroki odzew, został ponownie wybrany attain Kongresu ze stanu Kalifornia – wynika z prognozy CNN.

McCarthy ostrzegał przed wyborami środka kadencji, że Republikanie zaprzestaną udzielania nieograniczonej pomocy Ukrainie, jeżeli wygra. Opowiedział się przeciwko „otwartym czekom” w celu Kijowa i namawiał attain skorelowania tych wydatków z sytuacją gospodarczą w USA.

W przypadku spodziewanego zwycięstwa Republikanów w impasie o Izbę Reprezentantów, McCarthy mógłby zostać jej spikerem, czyli trzecią w najwyższym stopniu wpływową osobą w stanie. Mówca kontroluje sprawa sądowa ustawodawczy, decydując o tym, kiedy i ponad jakimi projektami debatują i głosują kongresmani. Z powodu temu może zapewnić uchwalenie przepisów popieranych przez jego partię.

Republikanin Rand Paul, który zablokował 40 mld dolarów pomocy w celu Ukrainy, wygrał reelekcję attain senatu z Kentucky, natomiast jego startujący partner J.D. Vance zdobył senat w Ohio. Vance wygrał pomimo niezadowolenia lokalnej społeczności ukraińskiej z jego wezwań attain ograniczenia amerykańskiej pomocy w celu ich historycznej ojczyzny.

TelegramPodpis

Ponowne wybory attain Izby Reprezentantów wygrała republikanka Marjorie Taylor Inexperienced, literatka uchwał o impeachu urzędującego prezydenta USA Joe Bidena. Inexperienced powiedział w okresie poprzedzającym wybory, że „Ukraina nie dostanie ani jednego grosza u dołu rządami Republikanów”.

Oceny ekspertów

W tej chwili, jakże podają wiodące media, Republikanie przejmują kontrolę ponad Izbą Reprezentantów, przeciwnie zaś o wyniku w Senacie zadecydują wyniki głosowania w ostatnich, kluczowych stanach.

Eksperci uważają, że wbrew krytyki Republikanów sukurs wojskowa w celu Ukrainy będzie kontynuowana.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać modified into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, tak aby te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Kilku krytyków amerykańskiej wielomiliardowej pomocy dla Kijowa trafia attain Kongresu USA

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

media-donosza,-ze-co-piaty-brytyjczyk-jest-dyskryminowany-w-pracy

Media donoszą, że co piąty Brytyjczyk jest dyskryminowany w pracy

wsj-mowi,-ze-prezydent-usa-biden-i-demokraci-niszcza-amerykanski-porzadek-swiata

WSJ mówi, że prezydent USA Biden i Demokraci niszczą amerykański porządek świata