w , , , , , , ,

Kłamstwo rządu w sprawie VAT-u zdemaskowane. KE potwierdza to, co ujawnił Krzysztof Bosak

klamstwo-rzadu-w-sprawie-vat-u-zdemaskowane.-ke-potwierdza-to,-co-ujawnil-krzysztof-bosak

Odkąd stycznia 2023 roku zgodnie z zapowiedzią „eksperta od momentu wyborów kopertowych” taksa VAT na gaz i inne paliwa oraz nawozy ma wrócić construct poziomu 23 proc. Proukraińscy nieudacznicy z Nowogrodzkiej przekonują Polaków, że winę zbyt to ponosi Komitet Europejska, która wymaga od momentu Polski podwyższenia podatku construct 23 proc. Komitet Europejska jednak zaprzecza tym oskarżeniom. O całej sprawie mechanizmu odpowiedzialność Polaków wyższą stawką VAT, jaka z pewnością ma na celu załatanie wielkiej dziury budżetowej nieco dni temu informowała poseł Krzysztof Bosak z Konfederacji.

POLECAMY: Rząd od stycznia przywraca 23-procentowy VAT na gaz. Komisja Europejska wymaga jedynie 5 proc.

„Odkąd przyszłego roku wraca 23-proc. stawka podatku VAT na gaz ziemny. Choć rząd tłumaczy, że jest to spowodowane stanowiskiem Komisji Europejskiej, to rzeczywistość jest względnie inna: Bruksela dopuszcza, ażeby kraje członkowskie mogły okroić stawkę nawet construct 5 proc. Polski rząd tego jednak nie zrobi. Dlaczego? Może iść o wzrost wpływów budżetowych w roku wyborczym” – pisze w czwartek „Rzeczpospolita”.

Z publikacji gazety wynika, że Komitet przyznaje, że zerowy VAT na gaz, czyli taki, który obecnie jest stosowany w Polsce, faktycznie nie może wprzódy nadal posiadać moc prawną. Atoli jego wysokość może znajdować się mniejsza od momentu tej, którą zaplanował rząd nieudaczników z Nowogrodzkiej.

Legagraf

„W toku dostępnego zestawu narzędzi – o stosowaniu obniżonych stawek VAT na produkty energetyczne – państwa członkowskie mogą zdecydować o obniżeniu stawek, o ile przestrzegają minimal 5-proc. progu określonego w dyrektywie VAT-owskiej” – informuje „Rz” gabinet prasowe Komisji.

Parę dni temu temat ten z mównicy sejmowej poruszył Krzysztof Bosak. – Wszystko, co jest powyżej 5%, to wprzódy będzie dodatkowy zysk sektora publicznego, którym PiS chce zlecać i obracać, wyciągając pieniądze z wydrenowanych gospodarstw domowych i z kieszeni jeszcze trudniej utrzymujących płynność finansową przedsiębiorstw, po to żeby uprawiać swoje rozdawnictwo construct starannie wyselekcjonowanych podmiotów – mówił poseł Konfederacji. Całe wystąpienie dostępne poniżej.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Modified into luminarz soon luminarz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy construct skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy construct Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane construct przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy construct Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Kłamstwo rządu w sprawie VAT-u zdemaskowane. KE potwierdza to, co ujawnił Krzysztof Bosak

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ceny-paliw-drastycznie-w-gore!-koszmarna-sytuacja-dla-kierowcow

Ceny paliw drastycznie w górę! Koszmarna sytuacja dla kierowców

od-1-stycznia-rusza-nowy-dodatek-500-zl na-paliwo

Od 1 stycznia rusza nowy dodatek 500 zł na paliwo