w

Klaus Schwab przytula się z szefem firmy Pfizer, gdy potępiają „ludzi spisku” i „antyszczepionkowców”

Na trwającym globalistycznym zgromadzeniu elitarnych Światowego Forum Ekonomicznego w Davos w Szwajcarii, niedoszły złoczyńca Bond Klaus Schwab i dyrektor generalny Pfizer Albert Bourla zasiedli, aby omówić swoje „przełomowe” plany dystrybucji szczepionek na całym świecie, jednocześnie atakując tych, których opisują jako „ludzi spisku” i „ antyszczepionkowców, którzy się sprzeciwiają.

Bourla powiedział Schwabowi, że jego firma zapewniła rządom w Europie i USA ochronę firm farmaceutycznych przed procesami sądowymi, jeśli sprzedawane przez nich szczepionki „nie działają dobrze”.

„Przy jakimkolwiek innym lekarstwie, na przykład, nie prosimy nikogo o zrobienie czegokolwiek z zobowiązaniami”, powiedział Bourla, dodając „ale ze szczepionką wiedzieliśmy, że istnieje bardzo fanatyczna grupa antyszczepionkowców, która będzie nas ścigać. nieważne co.”

Kontynuował: „Będą twierdzić, że słońce nie wzeszło, ponieważ ludzie byli zaszczepieni, co spowodowało problemy z plonami:„ Więc pozywam cię ”.

„Jedną rzeczą jest pozwanie cię w USA, inną rzeczą jest pozwanie w kraju, w którym system prawny nie jest zgodny ze standardami lub w Szwajcarii. Więc myślę, że to już za nami. Wszystko poszło dobrze i myślę, że możemy iść dalej” – oświadczył dyrektor generalny firmy Pfizer.

Schwab zadzwonił, oświadczając: „Myślę, że byliśmy – obaj byliśmy celem ruchów antyszczepionkowych i osób spiskowych, które twierdzą, że mam potrójne – zastanawiałem się, co to jest – potrójny Covid”.

„Myślę, że masz setki tysięcy kliknięć i tak dalej”, dodał Schwab, na co Bourla sarkastycznie odpowiedziała: „Pewnego dnia przeczytałem, że zostałem aresztowany przez FBI”.

— To samo przydarzyło mi się — powiedział Schwab.

Szef Pfizera kontynuował: „I są moje zdjęcia w biurach FBI – nie wiem jak”, dodając „Zaskakujące jest to, że ta sama publikacja – opublikowała poprzednią, która została aresztowana, była papieżem przez FBI – kontynuowała Bourla. „Śmieszny.”

„Więc jesteśmy w dobrym towarzystwie”, roześmiał się Schwab.

Czy „ludzie spisku”, opisani przez te dwa upiory, mogą być tymi samymi ludźmi, którzy martwią się fantazjami Bourli i Schwaba o nadających się do spożycia chipach komputerowych, które sygnalizują władzom, że lek został strawiony, aby zapewnić „zgodność z przepisami”.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rand Paul: Globalists want one world government; this is not a conspiracy theory „

Przedawnienie roszczenia – wszystko, co należy wiedzieć