w , , , , , ,

Klaus Schwab wygłasza przemówienie na temat „potrzeby restrukturyzacji świata”

klaus-schwab-wyglasza-przemowienie-na-temat-„potrzeby-restrukturyzacji-swiata”

Klaus Schwab i Światowe Dialogue board Ekonomiczne czekają na kolejne globalne zdarzenie kryzysowe po tym, jakim sposobem pandemia COVID-19 okazała się znacznie mniej groźna w celu społeczeństwa, niż początkowo oczekiwali. W międzyczasie Schwab nadal przemawia odnośnie do zalet „Wielkiego Resetu” i przydatności kryzysu jako środka attain „restrukturyzacji” obecnego porządku światowego.

Schwab – niemiecki ekonomista, który jest przewodniczącym Światowego Dialogue board Ekonomicznego – powiedział podczas swojego apelu o ogólnoświatowy przegląd, że przeprowadzenie restrukturyzacji nie tylko zajmie „parę lat”, jednak prawdopodobnie będzie oznaczać cierpienie w celu zwykłych ludzi. 

„Patrząc na wszystkie wyzwania, możemy powiadać o kryzysie wielokryzysowym, gospodarczym, politycznym, społecznym, ekologicznym, instytucjonalnym. Tymczasem w ten sposób naprawdę to, z czym musimy się zmierzyć, to głęboka systemowa — i strukturalna — restrukturyzacja naszego świata. Oraz to zajmie trochę czasu. Oraz świat będzie wyglądał w inny sposób po tym, jakim sposobem przejdziemy przez ten sprawa sądowa przejściowy” – powiedział.

Restrukturyzacja, na punkcie której ma obsesję WEF, to ogólnoświatowy system socjalistyczny wzmacniany na koncepcjach Schwaba czwartej rewolucji przemysłowej, gospodarki współdzielonej i kapitalizmu interesariuszy (ładu korporacyjnego). W swoim przemówieniu attain G20 niewiele mówi o planowaniu, jednak daje attain zrozumienia, że ​​jak bądź rozbicie jest konieczna, to zbyt duża rozbicie może znajdować się kłopotliwa. Innymi słowy, sterowany zamieszanie jest wartościowy w celu programu globalistów, jednak niekontrolowany zamieszanie byłby w celu nich katastrofalny.   

B-20 to zgromadzenie przedsiębiorców i szejków, które działa jako oficjalna siostrzana zrzeszenie G-20. G-20 to międzynarodowe konsorcjum największych gospodarek świata. Tegoroczna zebranie B-20 zawiera uwagi Schwaba, jednak także właściciela Twittera Elona Muska, dyrektora generalnego Amazon Jeffa Bezosa i innych globalnych graczy, z których niektórzy uczestniczyli wirtualnie.

Nawiązując attain tematów z innych przemówień, które wygłosił odnośnie do w ten sposób zwanej czwartej rewolucji przemysłowej, Schwab powiedział liderom biznesu, że dotarli attain „punktu zwrotnego” i że wypada położyć szczególny parcie na technologię, energię, zmiana dostaw łańcuchów i pociąganie attain odpowiedzialności tych, którzy zanieczyszczają środowisko.

„O ile restrukturyzujesz firmę, odpisujesz koszty i, oczywiście, cierpią na tym akcjonariusze”, powiedział Schwab podczas swojego przemówienia programowego Wykorzystanie siły innowacji w celu przyszłego wzrostu gospodarczego . „O ile zrestrukturyzujesz gospodarkę, rezultatem jest zmniejszenie dochodu – dochodu rozporządzalnego – co może przewodzić attain rozległych napięć społecznych, które obserwujemy w naszym świecie”.

Legagraf

Schwab zapewnił również, że istnieje wielka pragnienie bliższej współpracy prywatnych przedsiębiorstw i rządów publicznych oraz że świat musi zmierzać w kierunku „wielobiegunowego” krajobrazu politycznego, który zapewni wierność przez firmy „kapitalizmu interesariuszy”.

„Rządy i przedsiębiorstwa muszą współpracować, ażeby zostać szybką rybą, ponieważ w dzisiejszym świecie to poprzednio nie tyle duża ryba zjada małą rybę, co szybka ryba zjada wolną rybę. Oraz żeby znajdować się szybką rybą… trzeba mieć dwóch pilotów: interes i rządy”.

Schwab poruszył również tematy transhumanistyczne, zwiastując internet i „metawersum” jako pozytywne postępy, które zmieniły ludzkość.

„Technologia do głębi zmieni to, co robimy w tej chwili, i to nie tylko to, co robimy, będzie miała wpływ nawet na to, kim jesteśmy. Wystarczy spojrzeć, jakim sposobem nawet internet zmienił attain pewnego stopnia naszą tożsamość w środku ostatnich 20 lat” – powiedział.

„Innowacje technologiczne nie dotyczą jednej oznacza to dwóch innowacji” – zauważył również. „To nieuszkodzony wachlarz technologii, które wchodzą ze sobą w interakcje, konkurując ze sobą i zmieniając sposób, w który produkujemy, konsumujemy, komunikujemy się”.

Całość możesz przeczytać tutaj: Klaus Schwab wygłasza przemówienie na temat „potrzeby restrukturyzacji świata”

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

erdogan-mowi,-ze-ufa-stanowisku-rosji-w-sprawie-incydentu-w-polsce

Erdogan mówi, że ufa stanowisku Rosji w sprawie incydentu w Polsce

skandal-w-wolominie!-mlody-siatkarz-czarnych-radom-pobity-w-trakcie-przerwy-miedzy-setami

Skandal w Wołominie! Młody siatkarz Czarnych Radom pobity w trakcie przerwy między setami