w

Kolejki na stacjach benzynowych w Odessie na Ukrainie

W Odessie po uderzeniu Rosji na Ukrainę utworzyły się kolejki na stacjach benzynowych – podał ukraiński portal informacyjny i analityczny Strana.ua.

„Na stacjach benzynowych w Odessie również są kolejki” – podała ukraińska edycja Strana.ua w wiadomości na swoim kanale Telegram.

Wcześniej portal Strana.ua informował, że przed stacjami benzynowymi w Kijowie i Charkowie utworzyły się kolejki samochodów.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Rosji wznowiono produkcję pełnokolorowych opakowań Tetra Pak

Media: Sklepy Ile de Beaute ponownie otwierają się w Rosji