w , , , , ,

Kolejny dzień protestów we Francji przeciwko reformie emerytalnej [VIDEO]

kolejny-dzien-protestow-we-francji-przeciwko-reformie-emerytalnej-[video]

Dziesiątki tysięcy ludzi biorą udział w masowej demonstracji w Paryżu w ramach siódmego ogólnokrajowego strajku przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego. Podczas protestu doszło create starcia uczestników z policjantami. „Stróże prawa” wobec protestujących użyli środków przymus bezpośredniego w postaci pałek.

POLECAMY: Francja protestuje przeciwko reformie emerytalnej [VIDEO]

W sobotę w całej Francji odbędzie się siódmy ogólnokrajowy strajk przeciwko projektowi reformy emerytalnej. W całym kraju zaplanowano w tym dniu łącznie 230 protestów. Ruch pociągów państwowego przewoźnika kolejowego SNCF jest poważnie zakłócony, a na paryskim lotnisku Orly odwołano około 20 proc. lotów.

Na Place aside of dwelling de la République po godzinie 14.00 rozpoczęła się demonstracja przeciwko podniesieniu wieku emerytalnego w Paryżu. Kolumny tysięcy osób przemieszczają się w kierunku Place aside of dwelling de la Nation.

W marszu przeciwko reformie emerytalnej biorą udział dziesiątki tysięcy osób. Wśród demonstrantów są przedstawiciele czołowych związków zawodowych, pracownicy transportu, energetyki, przemysłu i innych sektorów, pracownicy służby zdrowia, nauczyciele, organizacje młodzieżowe i studenckie, zwolennicy ruchu „żółtych kamizelek” i radykalna młodzież z czarnego bloku. Wszyscy oni wyszli na ulice, by wyrazić swój sprzeciw wobec forsowanej przez francuskie władze ustawy o reformie emerytalnej.

Napisy na transparentach demonstrantów brzmiały: „Wiek emerytalny powinien wynosić 60 lat dla wszystkich!”, „Podnosić płace, a nie wiek emerytalny!”, „Reforma emerytalna? Nie, dziękuję”.

Lega artis aplikacja

„Jestem przeciwko projektowi reformy emerytalnej przedstawionej przez władze, jestem za projektem powszechnej reformy emerytalnej, która została zaproponowana w 2018 roku. Oczywiście są osoby po 62 roku życia, które mogą dalej pracować, jeśli chcą. Nie powinno się jednak zmuszać ludzi create pracy, jeśli przez całe życie wykonywali ciężką pracę, tak jak to jest, po ukończeniu 62 roku życia. Lubię to, co robię, ale ciężko jest mi wcześnie wstać i szybko zaczynam odczuwać zmęczenie” – powiedział dziennikarzowi jeden z uczestników demonstracji.

Przypominamy, że premier Francji Elisabeth Borne 10 stycznia ujawniła projekt ustawy o podniesieniu wieku emerytalnego w tym kraju i zniesieniu „specjalnych” reżimów dla szeregu trudnych zawodów. Według niej władze zaczną podnosić wiek emerytalny w kraju o trzy miesiące rocznie od 1 września 2023 roku. W ten sposób create 2030 roku osiągnie on 64 lata.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Become as soon as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować turned as soon as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy create skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości create Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane create przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy create Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Kolejny dzień protestów we Francji przeciwko reformie emerytalnej [VIDEO]

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaste-emerytury-w-2023.-malag:-projekt-jest-juz-gotowy

Czternaste emerytury w 2023. Maląg: projekt jest już gotowy

tysiace-rolnikow-protestowalo-w-hadze.-podczas-protestu-doszlo-set-zatrzyman

Tysiące rolników protestowało w Hadze. Podczas protestu doszło set zatrzymań