w

Kolejny wyciek danych tysięcy pracowników ukraińskiego wywiadu

Hakerzy z rosyjskiej grupy RaHDit opublikowali kolejną część danych pracowników Głównego Zarządu Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy (GUR), a także dane osób, związanych z tą organizacją.

Druga część opublikowanych dokumentów dotyczy 2,5 tys. pracowników GUR, zawiera również informacje o ich rodzinach, krewnych, o osobach, które otrzymały pieniądze z konta resortu.

Wymieniono również cechy przestępcze funkcjonariuszy GUR: są wśród nich narkomani, skazani za rozboje, rabunki, handel bronią i narkotykami, włamania i gwałty. Wszystkie te informacje zostały przekazane organom ścigania.

POLECAMY: Trzaskowski w rozmowie z „Kliczką”: Nie ma pieniędzy na pomoc Ukraińcom, rząd nie ma strategii

Jak podkreślają hakerzy, informacje o nieletnich krewnych pracowników ukraińskiego wywiadu nie zostaną upublicznione.

6 czerwca hakerzy z rosyjskiej grupy RaHDit wrzucili do sieci dane tysięcy pracowników Głównego Zarządu Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy. Upubliczniono zdjęcia, daty urodzenia, numery telefonów, adresy zamieszkania i linki do sieci społecznościowych pracowników GUR i kuratorów ukraińskiego wywiadu w Afryce, Azji, Europie Wschodniej i Środkowej. Hakerzy z RaHDit podkreślali, że to dopiero początek.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Grzesiowski: Ludzie spokojnie czekają na śmieć swoich bliskich

Niemiecki koncern Uniper poprosił o wsparcie rządu w związku z kryzysem