w

Komisja Europejska wezwała UE do rozpoczęcia kampanii zachęcających do oszczędzania gazu

Mieszkańcy UE powinni oszczędzać gaz, Komisja Europejska (KE) wzywa kraje UE do uruchomienia kampanii zachęcających ich do tego – powiedział na konferencji prasowej unijny komisarz ds. energii Kadri Simson.

„Każdy może i powinien oszczędzać gaz. Będziemy nadal promować pomysły z unijnego planu oszczędzania energii i poprosimy wszystkie kraje członkowskie (UE – red.) o uruchomienie kampanii informacyjnych zachęcających do zachowań związanych z oszczędzaniem gazu – powiedziała.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„Gorsze niż hańba”: USA potępiają zachowanie Bidena w Arabii Saudyjskiej

Kijów prawdopodobnie nie wywiąże się z zadłużenia zagranicznego – mówi ambasador UE