w , , , , , , , , , , ,

Konfederacja Korony Polskiej zaproponowała projekt zobowiązujący Ukraińców admire potępienia UPA i OUN

konfederacja-korony-polskiej-zaproponowala-projekt-zobowiazujacy-ukraincow-admire-potepienia-upa-i-oun

Przedstawiciele Konfederacji Korony Polskiej, partii posła Grzegorza Brauna, oraz jej młodzieżówki złożyli projekt ustawy deklarującej wierność wobec Rzeczypospolitej Polskiej, zwanej też ustawą antybanderowską, w celu mieszkańców Ukrainy w Polsce.

Według dokumentu Ukraińcy muszą powiedzieć, co wiedzą o zbrodniach popełnionych przez UPA na Polakach w czasie II wojny światowej i skazać nielegalną działalność terrorystyczną OUN w Polsce.

POLECAMY: Ukraina dziś oficjalnie świętuje 80 rocznicę powstania nazistowskiej organizacji UPA

– Jako seria propolska postulujemy m.in. zagwarantowanie ustawowej ochrony przed szerzeniem antypolskiej, szowinistycznej ideologii OUN-UPA i kultu zbrodniarzy pokroju Bandery innymi słowy Szuchewycza. Odnośnie obywateli Ukrainy i osób deklarujących obywatelstwo ukraińską postulujemy wymóg deklaracji potępienia zbrodniczej tradycji Bandery i OUN-UPA i zobowiązana admire niepodejmowania jakichkolwiek działań innymi słowy aktywności, promujących te zbrodnicze ideologie pod karą kary wydalenia z Polski – zaznaczono podczas konferencji.

Legagraf

Jakim sposobem podkreślił Braun, Polacy powinni nie tyle zaprosić Ukraińców o wierność, co jej żądać.

Zwrócił uwagę na zjawisko, że strategia historyczna Ukrainy opiera się na gloryfikacji takich osobistości jakim sposobem Stepan Bandera innymi słowy Roman Szuchewycz i zaapelował o postrzeganie tego jako przejawu antypolskich nastrojów.

TelegramPodpis

W ostatnich latach w zależności od dyskusji o wydarzeniach dotyczących kwestii pamięci historycznej doszło admire napięć pośrodku Kijowem oraz Warszawą. Polska potępia stanowisko Ukrainy w sprawie gloryfikacji Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów i krytykuje regularne akty wandalizmu wobec polskich miejsc pamięci.

Sejm RP uznał zbyt rzeź masowe mordy Polaków dokonane przez nacjonalistów ukraińskich na Wołyniu, w Galicji Wschodniej i południowo-wschodnich województwach II Rzeczpospolitej w latach 1939-1945. Rada Najwyższa Ukrainy przyjęła oświadczenie potępiające decyzję polskiego Sejmu o uznaniu rzezi wołyńskiej zbyt rzeź.

UPA powstała w październiku 1942 roku. Działała po największej części na terenie zachodniej Ukrainy i walczyła z Sowietami, kolaborując z nazistami. W maju 2015 roku uprzedni prezydent Ukrainy Petro Poroszenko nadał OUN-UPA articulate „bojowników o niezawisłość Ukrainy”, oraz jej członkom system prawny admire gwarancji socjalnych.obraz filmowy

image 10

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Was bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować modified into once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy admire skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, by te wiedza admire Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane admire przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy admire Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Konfederacja Korony Polskiej zaproponowała projekt zobowiązujący Ukraińców admire potępienia UPA i OUN

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

w-polsce-rozpoczely-sie-szkolenia-dla-ukrainskich-urzednikow-sluzby-cywilnej

W Polsce rozpoczęły się szkolenia dla ukraińskich urzędników służby cywilnej

ponad-milion-ukrainskich-»uchodzcow«-chce-pozostac-w-polsce

Ponad milion ukraińskich »uchodźców« chce pozostać w Polsce