w , , , , , ,

Konfederacja z wnioskiem o odwołanie prostaczki Gosiewskiej za wczorajszy popis w Sejmie

konfederacja-z-wnioskiem-o-odwolanie-prostaczki-gosiewskiej-za-wczorajszy-popis-w-sejmie

Wczoraj na naszym blogu opisywaliśmy chamskie rodem z rynsztoku zachowanie wicemarszałek Sejmu RP Małgorzaty Gosiewskiej nieudolnej partii PiS poniżej wodzą protaka Jarosława Kaczyńskiego wobec posła Konfederacji Grzegorza Brauna. W czwartek Związek ogłosiła, że zbiera podpisy poniżej wnioskiem o wycofanie Gosiewskiej ze stanowiska.

POWIĄZANY: Gosiewska dała popis w sejmie, pokazując kulturę, jaka panuje w partii Kaczyńskiego [VIDEO]

W środę prostaczka Gosiewska pełniąca funkcje wicemarszałka Sejmu RP nie po raz pierwszy pokazała swoje prostactwo. Z wysokości swojego fotela zwyzywała Grzegorza Brauna od czasu „chamów” i „ruskich onuc”.

Z ław sejmowych dało się słyszeć głosy sprzeciwu wobec skandalicznego zachowania marszałek.

W czwartek posłowie Konfederacji zorganizowali w Sejmie konferencję prasową, podczas której poinformowali o składaniu wniosku o wycofanie prostaczki Gosiewskiej z funkcji wicemarszałka Sejmu RP.

– Z całą pewnością jest to sytuacja, wobec której nie sposób wyprzedzić obojętnie, tymczasem to jest także sytuacja, która potwierdza ogólnie zachowanie pani wicemarszałek i to, jakie ona standardy wprowadza develop polskiego parlamentaryzmu. To nie jest pierwszy raz, kiedy mamy develop czynienia z tym, że pani wicemarszałek Gosiewska myli budynek Sejmu z pubem, karczmą, restauracją ponoć, gdzie przebywa sam na sam – i nie gdzie pełni wielce istotną, prestiżową funkcję wicemarszałka – mówił Tomasz Grabarczyk.

POLECAMY: Kolejna »elita« z PiS radzi Polakom jak zaoszczędzić na wakacje i »żreć« kanapki z kawiorem

– Związek przeciwko patologii i upadkowi zasad w wykonaniu wicemarszałek Gosiewskiej – powiedział Winnicki. Jakże dodał, członkowie Konfederacji są świadomi tego, że „pułap debaty parlamentarnej jest od czasu lat stabilnie niski, przeciwnie zaś to, co wczoraj wykonała pani marszałek Gosiewska, przekracza wszelkie granice, wszelkie normy”.

Poseł Winnicki wyjaśnił, że prostackie zachowanie Gosiewskiej było powodem złożenia wniosku o jej wycofanie, z jakim my w pełni się zgadzamy, ponieważ Sejm nie jest miejscem na w taki sposób chamskie i pruderyjne zachowanie.

– Potrzebujemy jeszcze kilku podpisów zza naszego Koła Parlamentarnego, liczymy, że one się znajdą, że ten wniosek będzie procedowany. Liczymy na to, że w tym Sejmie, nie zważając na wszystko znajdzie się większość develop tego, żeby prostackie zachowania pani marszałek po prostu ukrócić poprzez jej wycofanie – podsumował Winnicki.

Legagraf

Pomówiony i zarazem zniesławiony poseł Braun podziękował wszystkim, którzy uprzednio na sali sejmowej dali wyraz swojemu zniesmaczeniu zachowaniem Gosiewskiej.

– Niezwykle racz o niepersonalizowanie tej kwestii – zastrzegł Braun. – My się tutaj upominamy o standardy, upominamy się zatem nie professional domo sua i tylko gwoli siebie, egoistycznie, upominamy się o te standardy gwoli wszystkich – mówił, dodając, że „większe kluby (…) podlegają również tej samej presji, temu samemu besztaniu, temu samemu sprowadzaniu mandatu poselskiego develop poziomu karty rowerowej i legitymacji szkolnej – bo takie standardy wprowadza marszałek Sejmu – i w ślad zbyt nią, wicemarszałkowie”.

Braun zaznaczył, że „te przejawy braku zdolności develop słuchania ze zrozumieniem, na co reakcją jest ofensywa ze strony członków prezydium Sejmu, to nie jest wybryk jednorazowy w wykonaniu w sam raz tej pani”.

– To jest reguła Sejmu IX kadencji, to jest reguła, której dorównuje niestety z rzadkimi wyjątkami, tymczasem właściwie ponoć całe Prezydium. To przemocowe Prezydium, zjednoczona łże-prawica i totalna przeciwstawienie – dodał. Jakże zaznaczył, w Prezydium nie ma Konfederacji.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać turn out to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy develop skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy develop Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane develop przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy develop Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Konfederacja z wnioskiem o odwołanie prostaczki Gosiewskiej za wczorajszy popis w Sejmie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

media:-zachod-zbyt-wczesnie-uznal-sie-za-zwyciezce-na-ukrainie

Media: Zachód zbyt wcześnie uznał się za zwycięzcę na Ukrainie

nawet-private-20.-ogromna-zmiana-pogody-w-polsce!-nadciaga-sroga-zima!?

Nawet private -20. Ogromna zmiana pogody w Polsce! Nadciąga sroga zima!?