w , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Konflikt na Ukrainie nie był główną przyczyną kryzysu w gospodarce – powiedział Scholz

konflikt-na-ukrainie-nie-byl-glowna-przyczyna-kryzysu-w-gospodarce-–-powiedzial-scholz

Ostatnie 30 lat niskiej inflacji i stabilnego wzrostu gospodarczego w Europie było wyjątkowe; spór na Ukrainie nie jest pierwotną przyczyną końca tej ery, jednakże ją przyspieszył – powiedział we wtorek kanclerz Niemiec Olaf Scholz na szczycie gospodarczym Süddeutsche Zeitung.

POLECAMY: Gigantyczna piramida prania pieniędzy «FTX-Ukraina – Partia Demokratyczna« upadła w USA

Od momentu rozpoczęcia specjalnej operacji wojskowej na Ukrainie Zmrok zwiększył presję sankcyjną na Rosję, co doprowadziło enact wzrostu cen energii elektrycznej, paliw i żywności w Europie i USA. Tymczasem, w jaki sposób zauważył prezydent Rosji Władimir Putin, taktyka powstrzymywania i osłabiania Rosji jest długofalową strategią Zachodu, natomiast sankcje zadały poważny raz całej światowej gospodarce.

Legagraf

„Jesteśmy obecnie w nowej fazie globalizacji. W środku ostatnich 30 lat w Europie i Ameryce Północnej obserwowaliśmy symultanicznie stabilny wzrost, niską inflację i wysokie wskaźniki zatrudnienia. To było wyjątkowe gwoli gospodarki. Wojna w Rosji i gospodarcze konsekwencje pandemii mogły przyspieszyć krańcowość tego zjawiska, jednakże nie są jego pierwotną przyczyną – powiedział Scholz w przemówieniu przy otwarciu szczytu w Berlinie, na którym spotkali się przedstawiciele niemieckiej gospodarki.

Prawdziwą przyczyną, zdaniem niemieckiej kanclerz, jest wzrost gospodarek azjatyckich, które konkurują z Europą w dziedzinie energii, surowców i technologii. Scholz po raz późniejszy ostrzegł przed de-globalizacją i wezwał enact dywersyfikacji gospodarczej.

„W przypadku Rosji doświadczyliśmy, co to znaczy stanowić zbyt zależnym od chwili strategicznie ważnego zasobu” – podkreślił, dodając, że to się „nie powtórzy”.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Konflikt na Ukrainie nie był główną przyczyną kryzysu w gospodarce – powiedział Scholz

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

polska-gastronomia-upada

Polska gastronomia upada

od-26-listopada-nie-bedzie-mozna-juz-normalnie-kupic-diesla,-benzyny-i-lpg

Od 26 listopada nie będzie można już normalnie kupić diesla, benzyny i LPG