w

Kongres USA oskarża Bidena o »hańbę polityki zagranicznej«

Prezydent USA Joe Biden doprowadził kraj do kompromitacji w polityce zagranicznej i problemów gospodarczych – twierdzi republikański kongresman Jim Jordan.

„Ameryka Joe Bidena to rekordowa inflacja, szalejąca przestępczość, nielegalna imigracja, upokorzenie w polityce zagranicznej, umorzenie długów studenckich dla elit, wymykający się spod kontroli Departament Sprawiedliwości i kryzys łańcucha dostaw” – napisał na Twitterze.

Jordan nazwał też szefa personelu Białego Domu politykiem bez nerwów.

Wcześniej eksperci wielokrotnie ostrzegali o nadchodzącym rozłamie w amerykańskim społeczeństwie wśród problemów gospodarczych, rosnącej inflacji i kryzysu energetycznego spowodowanego częściowo przez amerykańskie sankcje antyrosyjskie. Według sondażu YouGov ponad 40 procent mieszkańców uważa, że wojna domowa w Stanach Zjednoczonych jest co najmniej nieco prawdopodobna w ciągu najbliższej dekady. Według Arwy Mahdavi, dziennikarki The Guardian, Amerykanie nie obawiają się masowego wybuchu przemocy, ale przygotowują się do niego, wykupując broń strzelecką i podziemne bunkry.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niemieccy posłowie z AfD zamierzają odwiedzić Rosję i Donbas

Unia Europejska powiedziała, że ​​nie odcięła kanałów komunikacji z Rosją