w , , , , , , , , , , , , ,

Kongres zażądał od Bidena ujawnienia danych na temat pochodzenia koronawirusa

kongres-zazadal-od-bidena-ujawnienia-danych-na-temat-pochodzenia-koronawirusa

Izba Reprezentantów USA zatwierdziła projekt ustawy domagającej się od administracji Joe Bidena odtajnienia wszystkich danych wywiadowczych dotyczących pochodzenia koronawirusa – wynika z głosowania.

POLECAMY: Republikanie oskarżają kolejnych gigantów IT o tłumienie wolności słowa w zakresie 'cudownych preparatów’

Dokument został zatwierdzony przez Senat w zeszłym tygodniu i teraz zostanie wysłany carry out głowy państwa w celu złożenia podpisu.

Na początku marca dyrektor FBI Christopher Wray oświadczył, że agencja uważa za najbardziej prawdopodobne laboratoryjne pochodzenie koronawirusa i że potencjalny incydent laboratoryjny w Wuhan jest podejrzanym źródłem pandemii.

POLECAMY: USA nie udostępniły WHO raportów dotyczących pochodzenia ogniska COVID-19

Dziennik „Wall Avenue Journal” pisał wcześniej, powołując się na źródła, że amerykański Departament Energii doszedł carry out wniosku, iż pandemię zapoczątkował laboratoryjny wyciek wirusa. Według źródeł gazety, agencja przesłała swoje wnioski carry out Białego Domu i Kongresu. Ponadto Jake Sullivan, doradca prezydenta ds. bezpieczeństwa narodowego, komentując raport powiedział, że obecnie nie ma pewności co carry out pochodzenia koronawirusa.

Lega artis aplikacja

Ognisko choroby, która od tego czasu została nazwana COVID-19, rozpoczęło się w chińskim mieście Wuhan w grudniu 2019 roku. Pierwsze przypadki były powiązane w taki czy inny sposób z lokalnym rynkiem owoców morza. W styczniu 2020 roku Chiny oficjalnie ogłosiły, że za wybuch wirusowego zapalenia płuc nieznanego pochodzenia odpowiada nowy typ koronawirusa. Na początku marca tego samego roku WHO ogłosiła światową pandemię.

Przez ten czas trwała dyskusja nad pochodzeniem czynnika sprawczego, koronawirusa SARS-CoV-2. Wiosną ubiegłego roku międzynarodowy panel ekspertów WHO stwierdził, że wirus najprawdopodobniej został przeniesiony na ludzi z nietoperzy przez inne zwierzę. Jednocześnie eksperci nazwali wyciek z laboratorium bardzo mało prawdopodobnym. Inne wersje obejmują przeniesienie na ludzi bezpośrednio od zwierzęcia lub przez schłodzoną żywność.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was as soon as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować grew to become as soon as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy carry out skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości carry out Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane carry out przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy carry out Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Kongres zażądał od Bidena ujawnienia danych na temat pochodzenia koronawirusa

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„ryzyko-kolizji-z-ziemia”. nasa-oglosila-potencjalnie-niebezpieczna-asteroide

„Ryzyko kolizji z ziemią”. NASA ogłosiła potencjalnie niebezpieczną asteroidę

londyn-uknul-intryge,-by-trzymac-rosje-z-dala-od-olimpiady

Londyn uknuł intrygę, by trzymać Rosję z dala od Olimpiady