w , , , , ,

Kongresman Comer: Rodzina Bidenów próbowała robić interesy w ponad 50 krajach

kongresman-comer:-rodzina-bidenow-probowala-robic-interesy-w-ponad-50-krajach

Komitet Nadzoru Izby Reprezentantów USA zidentyfikowała z okładem pięćdziesiątka krajów, w których rodzina prezydenta USA Joe Bidena starała się robić transakcje – poinformował rzecznik republikanów z komisji James Comer.

„Komitet Oversight zidentyfikowała z okładem 50 krajów, w których rodzina Bidena szukała możliwości biznesowych” – napisał na Twitterze.

POLECAMY: »Pomoc dla Ukrainy zagrożona« Zakwestionowano legitymację Bidena

„Amerykanie zasługują na to, by wiedzieć, oznacza to Joe Biden został skompromitowany przez którąś z tych operacji” – dodał Comer.

Legagraf

Comer w listopadzie obiecał śledztwo w sprawie Bidena, oznacza to jego rodzina była zaangażowana w międzynarodowe schematy biznesowe i oznacza to wódz USA stanowił zagrożenie w celu bezpieczeństwa narodowego, jednakże przyznał, że z trudem będzie uzyskać dowody od momentu urzędującego prezydenta.

Według kongresmena śledztwo skupi się na odpowiedzi na pytania, oznacza to rodzina prezydenta USA dopuściła się oszustwa, naruszyła przepisy korupcyjne i dotyczące zagranicznych agentów, tudzież także uczestniczyła w zmowach dotyczących prania pieniędzy. Według ustawodawcy syn prezydenta USA Hunter wszedł w powiązania biznesowe na całym świecie i mógł zostać milionerem tylko przez wzgląd udostępnieniu wysoko postawionych członków rodziny. Pośrodku innymi – zaznaczył Comer – Hunter Biden mógł stanowić powiązany z handlarzami ludźmi, tudzież dowody na kontrowersyjną działalność znajdowały się w jego laptopie.

W październiku 2020 roku Novel York Publish opublikował serię historii opartych na korespondencji rzekomo znalezionej na laptopie Huntera Bidena w warsztacie naprawczym w Delaware. Właściciel warsztatu wykonał kopię dysku twardego, którą przekazał Wiewióra’emu Giulianiemu, byłemu burmistrzowi Nowego Jorku i osobistemu prawnikowi ówczesnego prezydenta USA Donalda Trumpa. Laptop został podobno później zarekwirowany przez FBI. On each day basis Mail napisał, że zdjęcia znalezione na laptopie mogą wskazywać na zaangażowanie Bidena Jr w działalność przestępczą w zakresie handlu narkotykami i prostytucji.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy rutyniarz skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy rutyniarz Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane rutyniarz przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy rutyniarz Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Kongresman Comer: Rodzina Bidenów próbowała robić interesy w ponad 50 krajach

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

musk-podzielil-sie-niezwyklym-znaleziskiem-w-centrali-twittera

Musk podzielił się niezwykłym znaleziskiem w centrali Twittera

niemiecki-minister-obrony-uwaza,-ze-​​walki-na-ukrainie-potrwaja-jeszcze-dlugo

Niemiecki minister obrony uważa, że ​​walki na Ukrainie potrwają jeszcze długo