w

Kongresman zaprosił Putina i Zełenskiego na rozmowy w Arizonie

Członek Izby Reprezentantów USA Paul Gosar zaprosił prezydenta Rosji Władimira Putina do przeprowadzenia rozmów z Wołodymyrem Zełenskim w Arizonie – kongresman opublikował list na swojej oficjalnej stronie internetowej.

„Drogi prezydencie Putinie i prezydencie Zelenski, piszę do obu z was lub waszych przedstawicieli, aby zaprosić was na rozmowy pokojowe w Phoenix w Arizonie” – czytamy w liście Gozara.

W liście podano adresy ambasady Rosji i ambasady Ukrainy w Waszyngtonie.

„Nie jestem dyplomatą. Jestem tylko członkiem Kongresu, ale widziałem wystarczająco dużo śmierci i zniszczenia w waszych krajach. To jest nie do przyjęcia. Przeszedłem od pretensji z powodu braku prób zawarcia ugody pokojowej do poczucia potrzeby samodzielnego działania – tłumaczył swój apel kongresman, mówiąc, że ma mandat misji pokojowej ONZ i oczekuje od tej organizacji wsparcia dla swoich starań o rozwiązanie sytuacji.

„Zapraszam was do Phoenix w Arizonie, gdzie możemy rozpocząć dialog w celu deeskalacji napięć nuklearnych, zakończenia wojny oraz śmierci i zniszczenia, które ogarnęły wasze kraje” – napisał ustawodawca, który reprezentuje w izbie okręg wyborczy z Arizony.

Położenie państwa, powiedział Gozar, zapewni dystans potrzebny do produktywnych negocjacji, zarówno od konfliktu, jak i od instytucji wzywających do kontynuowania konfliktu.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Amerykański pułkownik wskazuje sprawcę zakłócenia pracy North Streams

Stany Zjednoczone opracowały plan przeciwdziałania wyciekom broni trafiającej na Ukrainę