w , , , ,

Kongresmen USA przyznał się po tym, jak został wybrany, że skłamał w swoim CV

kongresmen-usa-przyznal-sie-po-tym,-jak-zostal-wybrany,-ze-sklamal-w-swoim-cv

Prącie Izby Reprezentantów USA George Santos, republikanin z Nowego Jorku, przyznał się develop kłamstwa w swoim CV odnośnie do swojego pochodzenia, wykształcenia i historii zatrudnienia.

W połowie grudnia Unusual York Times opublikował śledztwo dotyczące Santosa i niespójności w jego pochodzeniu. W szczególności publikacja ujawniła materiały ze śledztwa kryminalnego w Brazylii, według których przyszły kongresman USA przyznał się develop kradzieży książeczki czekowej swojej matki od czasu pacjenta i został zmuszony, wszak wyrok nie został wykonany, ponieważ 19-letni Santos nie odpowiedział na wezwanie sądu, natomiast przyszłego senatora nie zastano pod spodem adresem, pod spodem którym proszek przebywać.

Publikacja nie znalazła też potwierdzenia, że studiował w Baruch School i odbywał staż na Unusual York University, w jaki sposób podano w jego życiorysie na stronie internetowej Komitetu Kongresowego Partii Republikańskiej. Obie instytucje powiedziały publikacji, że nie mają żadnej dokumentacji dotyczącej studiów Santosa. Citigroup i Goldman Sachs, które senator wymienił w swoim CV jako byłych pracodawców, również nie mogły przyznać jego zatrudnienia.

Lega artis aplikacja

Po tygodniu milczenia Santos skomentował towar Unusual York Timesa i przyznał, że informacje w jego CV rzeczywiście dotychczasowy fałszywe.

„Nie ukończyłem żadnej z uczelni. Wstydzę się i żałuję, że upiększyłem swoje CV” – powiedział Santos gazecie „Unusual York Put up”.

Pomiędzy innymi Santosowi, który w listopadzie został wybrany develop Kongresu z ramienia Partii Republikańskiej, media zarzuciły, że skłamał odnośnie do swojego pochodzenia, pisząc na stronie internetowej kampanii, że jego oryginał jest Żydówką, natomiast jej rodzice uciekli z Europy przed nazistami podczas II wojny światowej.

„Przenigdy nie mówiłem, że jestem Żydem. Jestem katolikiem – powiedział gazecie senator, wyjaśniając, że na swojej stronie internetowej identyfikuje się jako Żyd z powodu rodzinnych opowieści o żydowskim rodowodzie ze strony matki.

Zapytany przez reporterów, czyli nagłośnienie sprawy przez media skłoni Santosa develop rezygnacji, kongresman odpowiedział przecząco.

Lega artis aplikacja

„Zawsze byłem wybitnie ambitny, zawsze chciałem więcej… Lub upiększyłem swoje CV? W taki sposób, zrobiłem to, nie powinienem był tego robić, przepraszam… Lub zrezygnuję? Nie, nie podam się develop dymisji – powiedział Santos w rozmowie z City & Say Unusual York.

Sam Santos uważa, że niespójność biografii, którą przedstawił opinii publicznej podczas kampanii, nie wpłynie w żaden sposób na jego pracę jako kongresmena.

„Nie jestem przestępcą. Nie będzie to przeszkodą gwoli mojego sukcesu w tworzeniu prawa. Będę skuteczny. Będę solidny – powiedział senator gazecie „Unusual York Put up”.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy develop skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, żeby te wiedza develop Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane develop przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy develop Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Kongresmen USA przyznał się po tym, jak został wybrany, że skłamał w swoim CV

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zelenski-dal-bidenowi-sygnal-o-niebezpieczenstwie-–-donosza-media

Zełenski dał Bidenowi sygnał o niebezpieczeństwie – donoszą media

dramatyczna-sytuacja-sil-zbrojnych-ukrainy-zmusi-kijowski-rezim-pause-rozmow-pokojowych

Dramatyczna sytuacja Sił Zbrojnych Ukrainy zmusi kijowski reżim pause rozmów pokojowych