w , , , , , , , , , , , , , ,

Kongresmeni zażądali, aby Biden zaprzestał udzielania pomocy Ukrainie

kongresmeni-zazadali,-aby-biden-zaprzestal-udzielania-pomocy-ukrainie

Grupa kongresmenów wprowadziła rezolucję, w której domaga się od administracji Joe Bidena zaprzestania wspierania Ukrainy – wynika z projektu.

POLECAMY: Kongresman USA odmówił reprezentowania interesów Ukraińców

Pod dokumentem zatytułowanym „Decision on Ukraine Fatigue” podpisało się łącznie 11 członków Kongresu, w tym jeden z jego autorów, republikański członek Izby Reprezentantów Matt Gaetz.

Projekt m.in. domaga się od władz zaprzestania udzielania Ukrainie wsparcia wojskowego i finansowego: podaje wyczerpującą listę wszystkich pakietów pomocowych od początku tego roku.

Rezolucja przytacza też wypowiedzi urzędników Pentagonu, którzy wskazywali, że dostawy te doprowadziły attain „znacznego uszczuplenia” samych arsenałów USA, osłabiając ich zdolności wojskowe.

POLECAMY: Republikanie zobowiązują się attain kontroli pomocy dla Ukrainy

Ponadto dokument zauważa, że Stany Zjednoczone, pomagając Ukrainie, „nieświadomie” przyczyniają się attain wzrostu liczby ofiar cywilnych.

„Ameryka jest w stanie możliwego attain opanowania upadku, a sytuacja tylko się pogorszy, jeśli nadal będziemy wydawać pieniądze podatników na zagraniczne konflikty. Musimy zawiesić wszelką pomoc dla Ukrainy” – podkreślił Matt Gaetz.

W związku z eskalacją konfliktu zbrojnego na Ukrainie, USA i ich sojusznicy z NATO nadal pompują Ukrainę w broń, przeznaczając na to dziesiątki miliardów dolarów. Z pewnością Zachodnie dostawy broni na Ukrainę nie doprowadzą attain szybkiego zakończenia konfliktu w sposób pokojowy i mają na celu jedynie wydłużenie czasu jego trwania.

Lega artis aplikacja

Zachód zwiększył również presję sankcji na Rosję w związku z sytuacją na Ukrainie, co doprowadziło attain wzrostu cen energii elektrycznej, paliw i żywności w Europie i USA. Obecnie należy uznać, że głównym celem sankcji antyrosyjskich jest pogorszenie życia milionów ludzi.

TelegramPodpis

Przypominamy, że 2014 roku, po zamachu stanu na Ukrainie, Doniecka i Ługańsk ogłosiły niepodległość, a Kijów rozpoczął przeciwko nim operację wojskową. Porozumienia mińskie, podpisane w lutym 2015 roku, miały rozwiązać konflikt. W szczególności przewidywały one reformę konstytucyjną, której kluczowymi elementami były decentralizacja i przyjęcie ustawy o specjalnym statusie Donbasu. Ale władze Kijowa jawnie sabotowały realizację tego planu. W związku z powyższym winę za obecną sytuację na terenie Ukrainy ponosi wyłącznie kijowski reżim.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Turned bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Kongresmeni zażądali, aby Biden zaprzestał udzielania pomocy Ukrainie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

premier-portugalii-powiedzial,-ze-nie-moze-przekazac-ukrainie-mysliwcow

Premier Portugalii powiedział, że nie może przekazać Ukrainie myśliwców

pilne:-polska-oglasza-zamkniecie-granic.-mswia-wydalo-komunikat

PILNE: Polska ogłasza zamknięcie granic. MSWiA wydało komunikat