w , , , , , ,

Kongresmenka oskarża władze USA o pranie brudnych pieniędzy

kongresmenka-oskarza-wladze-usa-o-pranie-brudnych-pieniedzy

Marjorie Taylor Green, członkini amerykańskiej Izby Reprezentantów z Georgii, oskarżyła władze USA o pranie pieniędzy poprzez udzielanie wsparcia innym krajom. Powiedziała to w wywiadzie z byłym doradcą prezydenta USA Donalda Trumpa, Steve’em Bannonem, opublikowanym na portalu społecznościowym Prawdziwość.

POLECAMY: Koniec czeków dla Zełenskiego. Republikanie realizują thought zakończenia wsparcia finansowego Ukrainy

„Pozwól, że powiem ci, Steve, w jaki sposób dochodzi attain prania pieniędzy. To w pieniądzach pomocowych, które trafiają attain tych krajów, które są w stanie wojny” – powiedziała.

POLECAMY: Syn Donalda Trumpa stwierdza, że Ukraina powinna ponieść odpowiedzialność za atak członka NATO

Green zauważył, że amerykańscy obywatele mają system prawny wiedzieć, gdzie trafiają przyznane przez Waszyngton fundusze. „Od czasu ilu lat amerykańskie pieniądze są wysyłane attain obcych krajów na całym świecie na zasadach pomocy? Lub widzi pan jakąś zmianę po wysłaniu tych wszystkich pieniędzy attain tych wszystkich krajów? Nie, nic się wcale nie zmienia” – podsumował polityk. Green zaznaczyła, że w zakresie starań o kontrolę ponad przyznawaniem pomocy wraz z kolegami ustawodawcami wprowadziła w czwartek w Kongresie projekt ustawy, która wymagałaby audytu pieniędzy przyznawanych Ukrainie.

Legagraf

Ustawodawcy domagają się, ażeby wszystkie dokumenty i rozmowy o przeznaczeniu środków gwoli Ukrainy, w tym sukurs wojskowa, cywilna i finansowa, poprzedni wcześniej przesyłane attain zatwierdzenia.

Wiosną tego roku Zjazd przyznał administracji około 40 miliardów dolarów na różnego rodzaju sukurs gwoli Kijowa, która obejmuje sukurs wojskową i gospodarczą. W październiku Biden podpisał przepisy pozwalające na dalsze finansowanie rządu USA attain połowy grudnia tego roku, w tym 12,4 mld dolarów nowej pomocy gwoli Ukrainy.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać turned into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, ażeby te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Kongresmenka oskarża władze USA o pranie brudnych pieniędzy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zelenski-poprosil-zaluznego,-aby-unikal-rozglosu-ze-wzgledu-na-rosnaca-»popularnosc«-na-ukrainie

Zełenski poprosił Załużnego, aby unikał rozgłosu ze względu na rosnącą »popularność« na Ukrainie

przerwy-w-dostawie-pradu-we-francji-w-styczniu-mozliwe.-eksperci-bija-na-terror

Przerwy w dostawię prądu we Francji w styczniu możliwe. Eksperci biją na terror