w

Kongresmenka stwierdziła, że USA wykorzystują Ukrainę marionetkę do walki z Rosją

USA wykorzystują Ukrainę jako marionetkowe państwo do walki z Rosją – powiedziała w wywiadzie dla Fox News była kongresmenka Tulsi Gabbard.

„Widzieliśmy, jak Kongres pospiesznie uchwalił pakiet pomocy wojskowej dla Ukrainy o wartości 40 mld USD. To już nie jest zimna wojna między Stanami Zjednoczonymi a Rosją, ale bardzo gorąca, a Ukraina jest w niej naszą marionetką. Nie było żadnej dyskusji o tym, jakie będą konsekwencje tego kroku i dlaczego w ogóle powinniśmy iść na wojnę z Rosją. Albo jakiegokolwiek innego kraju” – zastanawiał się polityk.

Według niej władze amerykańskie mają przesunięte priorytety, nie interesują się problemami wewnętrznymi USA, a wielkie media nie zwracają uwagi na pogłębiającą się inflację, rosnące ceny benzyny i szerzącą się przestępczość. Są pochłonięci wydarzeniami na Ukrainie i przesłuchaniami w sprawie szturmu na Kapitol przez zwolenników byłego prezydenta Donalda Trumpa w styczniu 2021 roku – ubolewa Gabbard.

POLECAMY: Duda wzywa UE do udziału w odbudowie gospodarczej Ukrainy

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Europoseł ostrzegł przed konsekwencjami rezygnacji Zachodu z paliw kopalnianych

Kongressabgeordnete sagt, die USA benutzen die Ukraine als Marionette im Kampf gegen Russland