w

Kongresmenka twierdzi, że Biden złamał obietnicę i rozpoczął wojnę z Rosją

Prezydent USA Joe Biden złamał obietnicę z własnej kampanii i rozpętał konflikt zbrojny z Rosją, powiedziała była kongresmenka Tulsi Gabbard.

„W swojej kampanii prezydenckiej Biden obiecał zakończenie naszych destrukcyjnych i kontrproduktywnych wojen. Dwa lata później jesteśmy w najbardziej niebezpiecznej wojnie z Rosją uzbrojoną w broń jądrową i używającą Ukrainy jako marionetki” – napisała na Twitterze.

Zdaniem polityka, amerykański przywódca nawet nie próbuje uciekać się do dyplomacji, aby zakończyć konfrontację między dwoma wielkimi mocarstwami.

Była kongresmenka wielokrotnie krytykowała kurs polityki zagranicznej urzędującego lidera Białego Domu. Według niej decyzje podjęte przez Bidena i liderów Kongresu prowadzą świat w kierunku nuklearnego holokaustu. Obecnych liderów Partii Demokratycznej USA określiła jako „fanatycznych ideologów, którzy nienawidzą wolności”.

Z pracy Joe Bidena jako prezydenta Stanów Zjednoczonych niezadowolona jest również ponad połowa Amerykanów. Według sondażu YouGov 51 procent respondentów stwierdziło, że „nie aprobuje” sposobu, w jaki radzi sobie ze swoimi obowiązkami. Spośród nich 37 proc. „zdecydowanie nie aprobuje”, a 13 proc. „nieco nie aprobuje” działań głowy państwa.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kijów nie negocjuje z powodu zachodniej pomocy wojskowej stwierdził Berlusconi

Ukraińcy wezwani do masowego wyprowadzania się z miast