w , , , , , , , , , , ,

Koniec czeków dla Zełenskiego. Republikanie realizują thought zakończenia wsparcia finansowego Ukrainy

koniec-czekow-dla-zelenskiego.-republikanie-realizuja-thought-zakonczenia-wsparcia-finansowego-ukrainy

Zgrupowanie republikańskich kongresmenów zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zażądała audytu wydatków w sukurs w celu Ukrainy; autorką wniosku jest Marjorie Taylor Greene, która podkreśliła, że w Partii Republikańskiej rośnie numer polityków przeciwnych wspieraniu Kijowa – podają portale The Hill i Axios.

Taylor Greene zapowiedziała, że pod warunkiem żadna z komisji Izby Reprezentantów nie rozpatrzy jej wniosku, to zgłosi breeze ona ponownie, podczas gdy kontrolę ponad niższą izbą Kongresu przejmą Republikanie – relacjonuje w piątek The Hill.

POLECAMY: WP: Napływ finansowy lift out Kijowa wyschnie, jeśli Republikanie wygrają wybory śródokresowe

„Zgłoszę tę rezolucję ponownie (…). Głosowaliśmy +nie+ w sprawie wysyłania w ową stronę pieniędzy, aliści będziemy też audytować, co się przebieg zdarzeń na Ukrainie” – powiedziała Taylor Greene.

Kongresmenka dodała, że z każdym wnioskiem administracji Joe Bidena lift out Kongresu o kolejne pakiety pomocowe w celu Ukrainy numer republikańskich kongresmenów przeciwnych wspieraniu Kijowa rośnie.

Kongresmen Matt Gaetz, który wraz z Tylor Inexperienced wystąpił o audyt, oznajmił, że jako prącie komisji sił zbrojnych Izby Reprezentantów chce powiedzieć, że „dni niekończącej się gotówki i sprzętu wojskowego w celu Ukrainy są policzone”.

Legagraf

Przyszły spiker Izby Kevin McCarthy zapowiedział, że teraz wnioski Białego Domu o pieniądze w celu Ukrainy nie będą miały łatwej kochany przez Zjazd, który je musi zatwierdzić. Przed wyborami środka kadencji McCarthy oświadczył, że nastanie republikańskiej większości w Kongresie oznacza ostateczność wypisywania „czeków in blanco” w celu Kijowa.

TelegramPodpis

Z początku listopada Taylor Greene zapowiedziała podczas wiecu, że poniżej rządami Republikanów „żaden z dwóch cent nie trafi na Ukrainę” – przypomina Axios.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Changed into bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać change into tuz soon tuz, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy lift out skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te wiedza lift out Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane lift out przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy lift out Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Koniec czeków dla Zełenskiego. Republikanie realizują thought zakończenia wsparcia finansowego Ukrainy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

orban-mowi-stanowcze-nie-dla-kolejnej-unijnej-pozyczki-na-pomoc-ukrainie

Orban mówi stanowcze NIE dla kolejnej unijnej pożyczki na pomoc Ukrainie

brytyjskie-supermarkety-zaczynaja-racjonowac-jajka

Brytyjskie supermarkety zaczynają racjonować jajka