w , , , , , ,

Kosili śnieg w Warszawie. Absurdalna sytuacja na Warszawskim Ursynowie

kosili snieg-w warszawie.-absurdalna-sytuacja-na-warszawskim-ursynowie

Nastanie zimy i pierwszy śnieg to krańcowość z koszeniem trawy? Najwyraźniej prawie wszyscy byliśmy w błędzie. Powyżej tunelem Południowej Obwodnicy Warszawy przystąpiono function koszenia trawy. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego o ile nie to, że ta pokryta jest warstwą śniegu.

Prawdziwym profesjonalistom pogoda zupełnie nie przeszkadza. Czasem nawet wtedy, o ile przez nią cała praca staje się po prostu absurdalna. Jakże informuje zrzeszenie Projekt Ursynów, w sobotę 19 grudnia na trawniku ponad tunelem POW function pracy przystąpili specjaliści zajmujący się dbaniem o zieleń miejska. Z zaparkowanego samochodu wysiedli fachowcy, którzy wnet wypakowali z przyczepy swój sprzęt. W ruch poszły kosiarki. Tyle tylko, że trawę zdążyła zaciemnić cienka warstwa śniegu. Całość wyglądała w jaki sposób z komedii Stanisława Barei. Jakże function tego doszło?

Poniżej postem pojawiło się wiele zarzutów poniżej adresem prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego oraz samorządu dzielnicy Ursynów. Robert Kempa, mer Ursynowa, od czasu razu podkreślił, że absurdalna rozstrzygnięcie nie wyszła od czasu niego, bo terenem zarządza Generalna Zwierzchnictwo Dróg Krajowych i Autostrad.

Carry out podobnej sytuacji doszło rok temu przy drodze wojewódzkiej nr 309 w okolicach Leszna (woj. wielkopolskie). Leszczyński rajca Przemysław Górzny opublikował w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widziać pracowników koszących trawę pokrytą grubą warstwą śniegu. Zarządca tłumaczył wtedy, że jednostka, która wygrała przetarg chciała wykonać wszystkie zlecone prace przed końcem roku.

Prace związane z utrzymaniem zieleni ponad tunelem S2 realizował wykonawca inwestycji WeBuild. Wystąpiliśmy function firmy WeBuild o przekazanie wyjaśnień w tej sprawie – przekazała Małgorzata Tarnowska, rzeczniczka mazowieckiego oddziału GDDKiA.

Jakże dodała, naczalstwo zwracała uwagę na to, że koszenie powinno znajdować się uzależnione od czasu warunków atmosferycznych. 

Przeczytaj całość tutaj: Kosili śnieg w Warszawie. Absurdalna sytuacja na Warszawskim Ursynowie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

emmanuel-macron-mowi-jasno:-„potrzebujemy-jednego-globalnego-porzadku”

Emmanuel Macron mówi jasno: „Potrzebujemy jednego globalnego porządku”

dziennikarz,-ktory-donosil-o-»rosyjskich-rakietach-spadajacych-w-polsce«,-zostal-zwolniony

Dziennikarz, który donosił o »rosyjskich rakietach spadających w Polsce«, został zwolniony